Afyonkarahisar Ticaret Borsası'ndan Başarılı Sporculara Ödül - Son Dakika

Afyonkarahisar Ticaret Borsası'ndan Başarılı Sporculara Ödül

26.11.2012 17:06
Afyonkarahisar Ticaret Borsası'ndan Başarılı Sporculara Ödül, System.String[]

Afyonkarahisar Ticaret Borsası tarafından başarılı olan bin sporcuya bin eşofman takımı hediye edildi.

Afyonkarahisar Ticaret Borsası tarafından başarılı olan bin sporcuya bin eşofman takımı hediye edildi.

Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Afyonkarahisar Spor Salonu'nda düzenlenen dağıtım töreninde yaptığı konuşmada, artık Türkiye'nin eski Türkiye olmadığını başarılarını sporla da taçlandırdığını söyledi.

Dünyanın bir çok yerinde sporcuların ülkemizi başarıyla temsil ettiğini ifade eden Balkanlıoğlu, "Gençlere sporculara destek verir ellerinden tutarsak ve onlara büyük hedefler gösterirsek çok başarılı olurlar. Afyonkarahisar'dan da dünya çapında başarılara imza atmış dünya çapında ödül almış madalya getirmiş sporcularımız var. İşte onlarda buralardan yetişiyor" dedi.

Afyonkarahisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mühsürler de Ticaret Borsası olarak eğitime ve spora güçleri yettiğince destek vermeye çalıştıklarını söyledi.

Mühsürler, Afyonkarahisar'da düzenlenen her türlü spor etkinliklerine destek verdiklerini bildirdi.

Konuşmaların ardından sporculara eşofmanları dağıtıldı.

Törene, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Zeybek, İl Emniyet Müdür Mustafa Uçkan, Alay Komutanı Kıdemli Albay Okçin Akşit, Afyonkarahisar Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Müjdat Karagöz ve sporcular katıldı.

Muhabir: Mustafa Güngör

Yayıncı: Deniz Açık - AFYONKARAHİSAR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Afyonkarahisar Ticaret Borsası'ndan Başarılı Sporculara Ödül - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronavirüsü hafif geçirenler dikkat! Hastalığın bıraktığı hasar sanılandan daha büyük Korona tedavisinde çığır açacak araştırma! Herkesin evinde olan Aspirin virüsün düşmanıymış Hagi mi, Alex mi? Fenerbahçe efsanesi Emre Belözoğlu, klişe soruda herkesi ters köşeye yatırdı Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü Akılalmaz olay! Horoz dövüşü baskınına giden polis, horoz tarafından öldürüldü Kaza yapan sürücüden hız sorusuna pişkin yanıt: 500 kilometre hızla geliyordum Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Merkez Bankası Başkanı, "Dolardaki yükselişi öngörebiliyor muydunuz?" sorusuna böyle yanıt verdi