Son Dakika Haberleri: Afyonkarahisar Vali Tutulmaz'dan Öğrencilere Tavsiye

Afyonkarahisar Vali Tutulmaz'dan Öğrencilere Tavsiye

2 yıl önce

Vali Tutulmaz'dan öğrencilere tavsiyeAFYON Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) yerleşkesi içerisindeki yeni eğitim ve uygulama binalarının açılışını gerçekleştiren Vali Mustafa Tutulmaz, kafeteryada oturan öğrencilere, "Kendinizi iyi geliştirmeniz gerekiyor.

Afyonkarahisar Vali Tutulmaz'dan Öğrencilere Tavsiye, System.String[]

Vali Tutulmaz'dan öğrencilere tavsiye


AFYON Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) yerleşkesi içerisindeki yeni eğitim ve uygulama binalarının açılışını gerçekleştiren Vali Mustafa Tutulmaz, kafeteryada oturan öğrencilere, "Kendinizi iyi geliştirmeniz gerekiyor. Buralarda fazla oturmayın ve çalışın" dedi.


Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz, AKÜ Afyon Meslek Yüksekokulu (MYO) yeni eğitim binası ve laboratuvarlarıyla Turizm Fakültesi uygulama binasının açılışına katıldı. AKÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Solak, eğitim ve uygulama binaları hakkında Vali Tutulmaz'a ve beraberindeki protokol üyelerine bilgiler verdi.


Daha sonra eğitim ve uygulama binalarını inceleyen Vali Tutulmaz, üniversite öğrencilerine kendilerini iyi yetiştirmeleri için kafeteryalarda fazla oturmamalarını önerdi. Vali Tutulmaz, "İş yapana para veriliyor. Özellikle özel sektör iş yapana para veriyor. Kamuya girersen mühendis, teknisyen maaşı alırsın. Ama özel sektör öyle değil. Adam ne üretiyorsun ona bakıyor. İşine ne kadar yarıyorsun ona bakıyor. Onun için kendinizi iyi geliştirmesiniz gerekiyor. Buralarda fazla oturmayın ve çalışın" dedi.

Afyonkarahisar Vali Tutulmaz'dan Öğrencilere Tavsiye

Haber Yayın Tarihi: 26.03.2018 06:13 Kaynak: DHAMucit öğretmen, sobaya döşediği tesisat ile tüm evini ısıtıyor
AK Parti Eskipazar İlçe Başkanı İsmail Palaz, görevinden istifa etti Libya duyurdu: Türkiye ile yapılan mutabakat yürürlüğe girdi