Ağabeyini tabancayla öldüren kardeş, "Ben bu acıya dayanamam" deyip canına kıydı - Son Dakika

Ağabeyini tabancayla öldüren kardeş, "Ben bu acıya dayanamam" deyip canına kıydı

15.05.2022 23:51

Adana'da yaşanan olayda bir kişi, çıkan kavgada ağabeyinin kafasına tabancayla ateş ederek öldürdükten sonra olay yerinden hızla kaçtı. Sonrasında ağabeyinin ölüm haberini alan adam, "Ben bu acıya dayanamam" diyerek canına kıydı.

Muradiye Mahallesi'nde esnaflık yapan Latif Aslan (58) ile kardeşi Mahmut Aslan (51) yeğenlerinin kavgalarını ayırmak isterken kendileri kavga etmeye başladı. Mahmut Aslan, ağabeyi Latif Aslan'ın kafasına tabanca ile bir el ateş edip olay yerinden kaçtı.

"BEN BU ACIYA DAYANAMAM" DEYİP İNTİHAR ETTİ

Olay yerinde hayatını kaybederken ağabeyinin ölüm haberini alan Mahmut Aslan'ın gece 01.30 sıralarında 'Ben bu acıya dayanamam' diyerek intihar ettiği öğrenildi. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Ağabeyini öldürdükten sonra 'Ben bu acıya dayanamam' deyip intihar etti
Latif Aslan
Ağabeyini öldürdükten sonra 'Ben bu acıya dayanamam' deyip intihar etti
Mahmut Aslan
YORUMLAR
500
Mersin'de cinnet geçiren adam, boşanma aşamasındaki eşini ve oğlunu öldürdükten sonra intihar etti Mersin'de cinnet geçiren adam, boşanma aşamasındaki eşini ve oğlunu öldürdükten sonra intihar etti Tartıştığı 2 kardeşini ve araya giren annesine kurşun yağdıran genç, intihar etti Tartıştığı 2 kardeşini ve araya giren annesine kurşun yağdıran genç, intihar etti Son dakika haber... Karısını ve çocuğunu öldüren kişi intihar etti (2) Son dakika haber... Karısını ve çocuğunu öldüren kişi intihar etti (2)
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Ağabeyini tabancayla öldüren kardeş, 'Ben bu acıya dayanamam' deyip canına kıydı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement