Son Dakika Haberleri: Cadde Üzerindeki Ağaca Oğul Veren Bal Arıları Tedirgin Etti

Cadde Üzerindeki Ağaca Oğul Veren Bal Arıları Tedirgin Etti

27 gün önce

Kuşadası'nda işlek cadde üzerindeki turunç ağacına gelen kraliçe arının etrafında toplanan bal arıları, esnaf ve vatandaşları korkuttu.

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde turistik çarşıdaki turunç ağacına oğul veren bal arıları, esnaf ve vatandaşları tedirgin etti.

ARICILARDAN YARDIM İSTENDİ

Sağlık Caddesi'ndeki bir turunç ağacına gelen kraliçe arının etrafında toplanan bal arıları, ilginç görüntü oluşturdu. Üç gün önceden başlayarak ağaç dallarında salkımlar oluşturan bal arıları, tedirginlik yaratınca, arıcılardan yardım istendi.

VATANDAŞLAR BÖLGEYE YAKLAŞTIRILMADI

Arıcılık yapan Selahattin Karadağ, özel kıyafetini giyip, uzun bir uğraş sonucu kraliçe arı ve diğerlerini dalların arasından bir tenekenin içine almayı başardı. Karadağ'ın çalışması sırasında çevre esnafın uyarısıyla vatandaşlar, bölgeye yaklaştırılmadı. Karadağ, arıların bulunduğu tenekeyi alarak bölgeden ayrıldı.

İşte o görüntüler;

Cadde Üzerindeki Ağaca Oğul Veren Bal Arıları Tedirgin Etti
Haber Yayın Tarihi : 24.04.2019 09:49 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Sosyetenin En Tanınan İsimlerinden Deniz Keskin, Evinde İntihar Etti Ünlü İsimler, Ahmet Hakan'ın Ekrem İmamoğlu'nun Konuk Olduğu Yayını Erken Bitirdiği İddiasına Tepki Gösterdi İmamoğlu'ndan Erdoğan'ın "Samanyolu TV'de Çalıştı" İddiasına Yanıt: Konuk Olarak Katıldım, Çalışmadım