Ağaçbaşı Köyü Muhtarı Gündoğdu: "Köyümün Çok Sayıda Eksiğini Giderdim" - Son Dakika

Ağaçbaşı Köyü Muhtarı Gündoğdu: "Köyümün Çok Sayıda Eksiğini Giderdim"

18.02.2012 18:40
Ağaçbaşı Köyü Muhtarı Gündoğdu:

Of'a bağlı Ağaçbaşı köyünün muhtarı Muhammet Gündoğdu, köyün çok sayıda eksiğini giderdiğini söyledi.

Of'a bağlı Ağaçbaşı köyünün muhtarı Muhammet Gündoğdu, köyün çok sayıda eksiğini giderdiğini söyledi.

Gündoğdu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, köy halkına hizmet götürmek için çalmadık kapı bırakmadığını belirterek, "Gittiğim hiçbir kurumdan elim boş dönmedim. Kurum amirlerimizden çok şey talep ettim. Sağolsunlar beni hiçbir zaman kırmadılar. Böylece köyümün çok sayıda eksiğini giderdim" dedi.

Seçim öncesinde köy sakinlerine verdiği sözlerin birçoğunu yerine getirdiğini ifade eden Gündoğdu, "Hatta söz vermediğim halde çok sayıda iş yaptık. Köyümüze halı saha, çocuk oyun parkı yapıldı. Köydeki iki camimizin iç ve dışını yeniledik. Birine yeni minare yaptık. Köyümüze gasilhane yaptık. Ayrıca çok sayıda çöp konteyner yerleştirdik ve bir çok hizmet daha kazandırdık" diye konuştu.

- TRABZON

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ağaçbaşı Köyü Muhtarı Gündoğdu: 'Köyümün Çok Sayıda Eksiğini Giderdim' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek