Ağaçları Çıra İçin Katlettiler - Son Dakika

Ağaçları Çıra İçin Katlettiler

17.08.2018 14:42

Ağaçları çıra için katlettilerTOKAT - Tokat'ın Erbaa ilçesine 18 kilometre uzaklıkta bulunan Hacıali köyü yaylasında ağaçların çıra için katledildiği ortaya çıktı.

Ağaçları çıra için katlettiler

TOKAT - Tokat'ın Erbaa ilçesine 18 kilometre uzaklıkta bulunan Hacıali köyü yaylasında ağaçların çıra için katledildiği ortaya çıktı.

Erbaa ilçesine bağlı Hacıali köyüne ait yaylada, ormanlık alan içerisinde yapılan ağaç katliamı Ali Gürsoy isimli öğretmenin cep telefonuyla çektiği görüntüleri sosyal medya hesabında paylaşmasıyla duyuldu. Kimliği belirsiz kişi veya kişilerin çıra elde etmek maksadıyla tahrip edilen ağaçların gövdelerinin inceldiği, birçok ağacında incelen gövdeleri yüzünden kırılarak kuruduğu görüldü. Sosyal medyada yapılan paylaşımlara vatandaşlardan büyük tepki geldi.

Ağaçları Çıra İçin Katlettiler
Ağaçları Çıra İçin Katlettiler
Ağaçları Çıra İçin Katlettiler
Ağaçları Çıra İçin Katlettiler

YORUMLAR
500
Dekora uymadığı için ağaçları söken CHP'li belediye daha önce de binlerce ağacı sökmüş Dekora uymadığı için ağaçları söken CHP'li belediye daha önce de binlerce ağacı sökmüş Kuruyan çınar ağaçları bulundukları yerde sanat eserine dönüştürülüyor (1) Kuruyan çınar ağaçları bulundukları yerde sanat eserine dönüştürülüyor (1) Çin'in En Yüksek Ağacı Tibet'te Bulundu Çin'in En Yüksek Ağacı Tibet'te Bulundu
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ağaçları Çıra İçin Katlettiler - Son Dakika


Advertisement