Ağaoğlu, Sevgilisini Özleyince Helikopterle Gitti - Son Dakika

Ağaoğlu, Sevgilisini Özleyince Helikopterle Gitti

4 yıl önce

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu tatildeki hayat arkadaşını ve oğlunu özleyince özel helikopteriyle gittiği Bodrum'da satın aldığı arazileri kuşbakışı izleyerek yeni bir projesi olduğunu söyledi.

Ağaoğlu, Sevgilisini Özleyince Helikopterle Gitti, System.String[]

Ünlü iş adamı Ali Ağaoğlu tatilde olan hayat arkadaşı Petek Ertüre ve oğlu Ali Ege'yi özleyince soluğu Bodrum'da aldı.

DAKİKALARCA ÖPTÜ

Özel helikopteri ile bir müddet Bodrum'da bulunan arazilerini kuş bakışı inceleyen ve yeni bir projesi olduğu öğrenilen Ağaoğlu, daha sonra arazisinde bulunan helikopter pistine inerek oğlu Ali Ege'ye kavuştu. Ağaoğlu, helikopter pistinde bekleyen oyuncu eşi Petek Ertüre ve oğlu Ali Ege ile hasret giderdi. Oğlu Ali Ege'ye sımsıkı sarılan Ağaoğlu'nun dakikalarca oğlunu öpmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

BODRUM'A YATIRIM YAPACAK

Geçtiğimiz aylarda Marmaris'de bulunan Çiftlik Adası'nı 30 milyon dolara satın alan Ağaoğlu'nun adasını gezdikten sonra Bodrum'a geldiği öğrenildi. Ağaoğlu Bodrum'da bulunan devasa arazisini kuş bakışı inceledi. Yeni bir yatırım yapacağı öğrenilen Ağaoğlu yaklaşık 1 saat boyunca arazisine havadan bakarak projesi için fikir aldı.

İşte o fotoğraflar:*#%#*1418*#% %#*1601*#% %#*1784*#%#*

Ağaoğlu, Sevgilisini Özleyince Helikopterle Gitti
Haber Yayın Tarihi: 04.07.2016 10:05 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Son Dakika

Ferdi Tayfur, dün akşam bir anda dünyada gündem oldu
Firari FETÖ'cü Hakan Şükür: Dolandırıldım, tüm birikimim gitti İngiltere yasak ilişki rezaletini konuşuyor! Gardiyan, uyuşturucu baronuyla birlikte oldu

Son Dakika Haberleri