Agiad'dan Egsiad'a Ziyaret - Son Dakika

Agiad'dan Egsiad'a Ziyaret

26.11.2012 13:08
Agiad'dan Egsiad'a Ziyaret, System.String[]

Anadolu Genç İş Adamları Derneği (AGİAD) üyesi iş adamları, Eskişehir Girişimci Sanayiciler ve İş Adamları Derneği'ni (EGSİAD) ziyaret etti.

Anadolu Genç İş Adamları Derneği (AGİAD) üyesi iş adamları, Eskişehir Girişimci Sanayiciler ve İş Adamları Derneği'ni (EGSİAD) ziyaret etti.

EGSİAD Genel Başkanı Erdoğan Ercan'ın karşıladığı AGİAD üyesi iş adamları EGSİAD'da kahvaltı yaptı. Ercan, yaptığı konuşmada, AGİAD üyesi iş adamlarına Eskişehir'i tanıttı.

Daha sonra EGSİAD Başkan Yardımcısı Mehmet Akman ile birlikte Eskişehir Ticaret Odası'nı (ETO) ziyaret eden iş adamlarını ETO Başkanı Harun Karacan ağırladı.

Karacan, kabulünde yaptığı konuşmada, ETO'nun tarafsız bir kurum olduğunu belirterek, Eskişehir'de 13 bin 472 üyelerinin bulunduğunu kaydetti.

AGİAD üyesi iş adamları, ETO'dan sonra Sarar Giyim Sanayi Fabrikası'nı ve Hisarlar'ı ziyaret etti, önemli temaslarda bulundu.

Yayıncı: Deniz Açık - ESKİŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Agiad'dan Egsiad'a Ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu Ayrıldığı nişanlısı, Büşra ile annesini öldürdü Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü