AGİT Dönem Başkanı Osmani, AGİT'in Üsküp misyonunun saha çalışmalarını ziyaret etti - Son Dakika

AGİT Dönem Başkanı Osmani, AGİT'in Üsküp misyonunun saha çalışmalarını ziyaret etti

25.01.2023 21:44

Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Dönem Başkanı ve Kuzey Makedonya Dışişleri Bakanı Bujar Osmani, AGİT'in Üsküp Misyonunun saha çalışmalarını ziyaret etti.

Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı (AGİT) Dönem Başkanı ve Kuzey Makedonya Dışişleri Bakanı Bujar Osmani, AGİT'in Üsküp Misyonunun saha çalışmalarını ziyaret etti. Osmani, Kuzey Makedonya İçişleri Bakanı Oliver Spasovski ve AGİT Üsküp Misyon Şefi Kilian Wahl ile birlikte Üsküp'ün Gyorçe Petrov bölgesindeki polis merkezinde incelemelerde bulundu. Osmani, Spasovski ve Wahl, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
ABD'den İsrail'e Filistin uyarısı: Ateşe benzin dökecek adımlardan kaçınmalı ABD'den İsrail'e Filistin uyarısı: Ateşe benzin dökecek adımlardan kaçınmalı Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Estonya'da Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Estonya'da Lavrov ve Bayramov, Laçın Koridoru'ndaki durumu görüştü Lavrov ve Bayramov, Laçın Koridoru'ndaki durumu görüştü

Son Dakika Güncel AGİT Dönem Başkanı Osmani, AGİT'in Üsküp misyonunun saha çalışmalarını ziyaret etti - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement