Ağlama sesiyle fark ettiler! Bir günlük bebek ağacın altında ölüme terk edilmiş - Son Dakika

Ağlama sesiyle fark ettiler! Bir günlük bebek ağacın altında ölüme terk edilmiş

20.10.2021 15:35
Ağlama sesiyle fark ettiler! Bir günlük bebek ağacın altında ölüme terk edilmiş

Kahramanmaraş'ta bir günlük olduğu düşünülen bebek, bir ağacın altında terk edilmiş halde bulundu. Yoldan geçenlerin ağlama sesi sayesinde bulup aldığı bebeğin, sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Elbistan ilçesi Tepebaşı Mahallesi'nde Edin Caddesi üzerinde yürüyen bir kadın, yol kenarındaki bir ağaç altından bebek sesi duydu.

ÇIPLAK BEBEK BULDULAR

Yaklaştığında çıplak olan bebeğin titrediğini gören kadın, çevredekilerden bez isteyerek kucağına aldığı kız bebeğin üzerine örttü. İhbar üzerine gelen sağlık ekipleri, bebeği ambulansla hastaneye götürdü.

BİR GÜNLÜK OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Bir gün önce doğduğu tahmin edilen bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, polis ekipleri bebeği bırakanların tespiti için çalışma başlattı.

"AĞLAMA SESİNİ DUYDUK"

Bebeği bulan Şükran Firik, "Ben yürürken bir bebek sesi duydum ve elimi değmeye korktum. Buradan bir komşudan bez istedim ve bebeği kucağıma aldım ağlıyor diye. Bebeği bırakanı falan görmedim" dedi.

Ağlama sesiyle fark ettiler! Bir günlük bebek ağacın altında ölüme terk edilmiş

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Ağlama sesiyle fark ettiler! Bir günlük bebek ağacın altında ölüme terk edilmiş - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Cizre'de korkutan olay! Korucubaşı Emin Negiz'e el bombalı saldırı düzenlendi 01:31 Cizre'de korkutan olay! Korucubaşı Emin Negiz'e el bombalı saldırı düzenlendi Dünya Kupası'na giden yol zor olacak! İşte A Milli Takım'ın play-off turunda karşılaşacağı rakipleri 00:50 Dünya Kupası'na giden yol zor olacak! İşte A Milli Takım'ın play-off turunda karşılaşacağı rakipleri Karadağ'ı deplasmanda yenen A Milli Takım, 2022 Dünya Kupası Play-Off'larına katılacak 00:38 Karadağ'ı deplasmanda yenen A Milli Takım, 2022 Dünya Kupası Play-Off'larına katılacak
Şeyma Subaşı yine gündem oldu! Sevgilisiyle dudak dudağa pozunu sosyal medyada paylaştı 23:00 Şeyma Subaşı yine gündem oldu! Sevgilisiyle dudak dudağa pozunu sosyal medyada paylaştı Ünlü anketçiden 50+1 tartışmasında gündeme oturacak iddia! Yeni yüzde için referandum gelebilir 22:22 Ünlü anketçiden 50+1 tartışmasında gündeme oturacak iddia! Yeni yüzde için referandum gelebilir Azerbaycan-Ermenistan sınırında çatışmalar arttı! Ağır kayıplar veren Erivan yönetimi Rusya'dan yardım talep etti 20:25 Azerbaycan-Ermenistan sınırında çatışmalar arttı! Ağır kayıplar veren Erivan yönetimi Rusya'dan yardım talep etti
Dev asteroit engellenemezse Dünya'ya çarpacak 16:58 Dev asteroit engellenemezse Dünya'ya çarpacak Jeff Bezos: Dünya'yı sadece tatil için ziyaret edeceğiz 16:02 Jeff Bezos: Dünya'yı sadece tatil için ziyaret edeceğiz
14:51
Advertisement