"Ağlamak Benim İçin Hiç Zor Bir Şey Değil" - Son Dakika

"Ağlamak Benim İçin Hiç Zor Bir Şey Değil"

09.07.2015 14:02
 

"Çok bunalıp delirdiğimde pasta yapıp, eşime zorla yedirir, rahatlarım"

Yayına yine çok yüksek bir katılım oldu. KizlarSoruyor.com üyelerinden gelen yüzlerce soruyu cevaplayan Gaye Turgut, kendisine yöneltilen "'Adam' denince aklınıza ne gelir?" sorusuna "Eşim Deniz Evin adamın dibi!" şeklinde cevap verdi.

Kadın ve erkeklerin farklı bakış açılarından hayata dair merak edilen her konuda fikir alışverişine olanak sağlayan sosyal paylaşım platformu KizlarSoruyor.com, dünyanın son trendi ünlülere internet üzerinden online olarak soru sorulabilen #AskMeAnything (#AMA) röportajlarını 'Ünlüler Cevaplıyor' adı altında Türkiye'de başlattı. İlk konuğu Caner Cindoruk olan röportaj serisinin ikincisi geçtiğimiz hafta tamamlandı. Serinin son konuğu, ekranların uzun soluklu dizisi Beni Affet ile yakından tanıdığımız, başarılı ve güzel oyuncu Gaye Turgut oldu.

"Erkek dürüst olmalı"

"Karşı cinste seni en çok ne etkiler" sorusuna "Dürüstlük" şeklinde yanıt veren Turgut, "Erkeğin gözlerine bakınca ruhunu görebilmeliyim" dedi.

İlgili video: https://www.youtube.com/watch?v=c9oBa0G75Q8

"Eşinizin nefes almasına izin vermezseniz, evlilik aşkı öldürür"

"Evlilik aşkı öldürür mü" sorusunu yanıtlayan Gaye Turgut, "Eğer evliliğinizde karşı tarafı çok boğarak, nefes almasına izin vermezseniz, evlilik aşkı öldürür" yanıtını verdi.

İlgili video: https://www.youtube.com/watch?v=N5RcwaqQV_k

"Aldatılmak aldatanın sorunudur"

Gaye Turgut'un "Aldatıldığını öğrensen ne yaparsın" şeklindeki soruya yanıtı ise "Aldatan insan kendisine olan saygısını yitirir. Eğer bunu yapmayı kendine yediriyorsa, üzülmesi gereken de aldatan taraftır" oldu.

İlgili video: https://www.youtube.com/watch?t=47&v=onFczN9RnVo

"Nazara inanırım"

"Nazara inanır mısınız?" sorusunu yanıtlayan Turgut, "İnanırım. Zaten ben yaslıların yoğun olduğu bir ortamda büyüdüğüm için her türlü batıl inanca bende rastlamak mümkün. Eve yardıma gelen abla da alıştı. Evi sirkeyle silerim, kurşun döktürürüm ve sürekli nazar dualarını okurum" dedi.

Gaye Turgut'un cevapladığı sorulara şu linklerden ulaşabilirsiniz:

http://www.kizlarsoruyor.com/kizlarsoruyor/a32973-gaye-turgut-aldatilmak-aldatanin-sorunudur

http://www.kizlarsoruyor.com/kizlarsoruyor/q3359007-merhaba-ben-gaye-turgut-sorularinizi-yanitlamak-uzere-saat-15-00-ten

Gaye Turgut'un cevapladığı sorulardan bazıları şöyle:

Orknc

- Sizce kadın olmak mı zor yoksa erkek olmak mı?

Gaye Turgut

- Ülkemizde son zamanlarda yaşanan #KadınaŞiddet olaylarıyla birlikte kadın olmanın zorluklarını hepimiz görüyor ve yaşıyoruz. Buna rağmen bence bu koşullarda "adam gibi adam" olabilmek de çok zor.

Gritaelecodemialma

- Çalabildiğiniz herhangi bir müzik enstrümanı var mı?

Gaye Turgut

- Kanun çalıyorum. Dedemden yadigâr bir kanunum var. Dedemle çalışmaya başladım. Bu sene bu konunun üzerine düşmeyi düşünüyorum.

Fatihılgın

- Estetik yaptırdığınız doğru mu?

Gaye Turgut

- Evet, burnumdan bir estetik operasyon geçirdim.

Hoppaaaa

- En sevdiğiniz yemek nedir?

Gaye Turgut

- Hünkârbeğendi. Tüm patlıcan yemeklerini severim ve güzel yaparım.

-

İgrencapacheçikoo

- Game of Thrones'tan teklif gelse, ücret almadan gider miydiniz?

Gaye Turgut

- Çok onore olurdum öncelikle böyle bir projede herkes yer alamaz elbette. Fakat benim çizgim dışında bir rol olursa bunu kabul edemezdim.

Freyja88

- Çocuk sahibi olmayı planlıyorsanız kariyerinizden vazgeçer misiniz yoksa 'çocuk da yaparım kariyer de' diyenlerden misiniz?

Gaye Turgut

- Tabii ki çocuk çok istediğimiz bir şey. Ama her şeyin bir doğru zamanı var. Ve ben çocuğuma zaman ayırmak onun büyüdüğünü en iyi şekilde sindirerek yasamak istediğim için, şu an bu yoğun tempoda düşünmüyoruz. Tabii nasip kısmet.

-

Rahmii61

- Ümraniye cezaevinde tiyatro eğitmenliği yaptığınızı biliyorum. Bu işi gönüllümü yapıyorsunuz ve bu işi severek mi yapıyorsunuz?

Gaye Turgut

- Evet gönüllü olarak bir yılı aşkın bir süre cezaevinde çalıştım. Ve iyi ki çalışmışım çünkü oraya iren Gaye ile çıkan Gaye arasında çok büyük fark vardı. Oyunculuğuma da çok büyük katkısı olmuştur.

mujer7

- Gaye hanim oynadığınız dizide sürekli ağlıyorsunuz. Sizin için zor olmuyor mu bu?

Gaye Turgut

- Ben zaten çok duygusalım. Ağlamak benim için çok zor bir kavram değil. En son Kung-fu Panda babasına kavuştu diye bile ağladım. Oyunculuk bir pratik işidir. Artık duyguya girmem ve ağlamam giderek hızlandı.

Titero

- Bir erkekte en beğendiğiniz aksesuar nedir?

Gaye Turgut

- Küpe severim, renkli giyinmesinden hoşlanırım ve belli bir tarzın olmasını severim.

Askerininyareni

- Cildiniz çok güzel nasıl bir bakım yapıyorsunuz?

Gaye Turgut

- Makyaj yapmayı sevmem, kozmetikten kaçarım. Çekimde bile mümkün olduğuna makyaj yaptırmıyorum. Bunun dışında evde doğal kürler hazırlıyorum.

Sevgili-Erkek

- Rap müziği profesyonel şekilde yapan Ceza'yı dinlediniz mi hiç?

Gaye Turgut

- Sagopa Kajmer'i çok sever, konserlerine bile giderim. Tercihim Sagopa'dan yana.

Tavuk_Götü

- Rol yaparken en çok zorlandığınız şeyler ne?

Gaye Turgut

- Özellikle bir doğum sahnesinde zorlanmıştım, çünkü deneyimleyemediğiniz ve tamamıyla fiziksel ve biyolojik olan bir şey, bol bol video izleyip doğum koçundan yardım aldım. Ve en komik animin olduğu sahneydi, yönetmenimiz Gürsel Ateş bir doğum doktoru kadar ter dökmüş. Ben de biraz daha çabalasaydım doğuracaktım.

OgzhnOztkn

- En çok beğendiğiniz bayan ve erkek oyuncular kim?

Gaye Turgut

- Basak Köklükaya, Melisa Sözen kendi kuşağıma yakın olarak beğendiğim oyuncular.

PrettySweetyWoman

- Deniz Evin ile evli olduğunuzu su an öğrendim, dizide abi kardeşi oynamanız size garip gelmiyor mu, gülmüyor musunuz?

Gaye Turgut

- Yok, alıştık artık ve zaten oynamaya başladığınızda kendi kişiliğinize değil role konsantre olmanız gerekiyor. Ben hep uçlarda yaşamışımdır. Eşim de Hacettepe konservatuvarlı olduğundan iş etiğine sahip birisi, bu yüzden özel hayatımızla iş hayatımız birbirine karışmıyor.

OtostopÇekenKarınca

- Küçükken en sevdiğiniz çizgi film karakteri neydi?

Gaye Turgut

- Tas Devri, Jetgiller.

Sapphre

- Aşkınız için her şeyi göze alabilir misiniz? Bu denli mücadele eder miydiniz?

Gaye Turgut

- Aşk zaten karşılıklı özveri yaşamışlık ve emekle köklenen bir şey.

BBerkAAy

- Dizilerde rol almak mı daha keyifli yoksa tiyatroda oynamak mı?

Gaye Turgut

- Tiyatro er meydanıdır. Dizi oyuncunun yanı sıra kamera, yönetmen, şeklinde başarıyı bölüşür. Ve bir sahne defalarca çekilip en iyisi kullanılır. Oldurana dek şansınız var. Ama tiyatronun perdesi açıldığında tek başınıza siz ne yansıtırsanız odur. Ekonomik kaygılarınız olmasaydı sadece tiyatro ile geçinimini sağlamak mükemmel olurdu.

Offesa

- Sizce seven bir erkek, sevgilisinin kıskançlıkları yüzünden ondan ayrılabilir mi?

Gaye Turgut

- Her şeyin bir ölçüsü olmalı. Ben de her ne kadar kıskanç değilim desem de, her seven bir tutam kıskançtır. Önemli olan birbirini doğru zamanda ve doğru şekilde idare edip kırmamaktır.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Ağlamak Benim İçin Hiç Zor Bir Şey Değil' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'da kar yağışı sonrası oluşan kartpostallık manzara drone ile görüntülendi Meteoroloji'den Doğu Anadolu Bölgesi'ndeki 9 il için kar yağışı uyarısı Pompeo yeni istihbarat raporunu açıkladı, Vuhan'daki laboratuvarı işaret etti: Hayati bilgiler saklanıyor Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun ifadesi ortaya çıktı Tutuklanan Savunma Sanayii Başkanlığı casusunun evinden deste deste para çıktı Otomotiv devleri Fiat ve Peugeot resmen birleşti İmaj değiştiren Pınar Altuğ, adeta 10 yaş gençleşti Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışta konuşmak isteyen ismi böyle uyardı: O mikrofonu milletvekilimize ver