Ağrı'da 3 Aile Arasında Çıkan Kavgada 10 Kişi Yaralandı - Son Dakika

Ağrı'da 3 Aile Arasında Çıkan Kavgada 10 Kişi Yaralandı

07.09.2012 21:50
Ağrı'da 3 Aile Arasında Çıkan Kavgada 10 Kişi Yaralandı, System.String[]

Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde 3 aile arasında meydana gelen silahlı kavgada ikisi ağır 10 kişi yaralandı.

Ağrı'nın Taşlıçay ilçesinde 3 aile arasında meydana gelen silahlı kavgada ikisi ağır 10 kişi yaralandı. Yaralılardan 3 kişi Ağrı Devlet Hastanesi'nde 7 kişi de Ağrı merkezdeki özel bir hastanede tedavi altına alındı.

Alınan bilgiye göre, Taşlıçay'a bağlı Yukarı Düzmeydan ile Yeltepe Köyü'nün Gümüşlü mezrasında oturan Kaya, Güneş ve Kaynak aileleri arasında her iki köyün arasında kalan tarlada henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma çıktı.

Taraflar arasında tartışmanın büyümesi üzerine çıkan silahlı kavgada Sait Kaya (29), Mehmet Zeki Kaya (30), Mustafa Kaya (39) ile İhsan Güneş, İsmail Kaynak, Nimetullah Güneş, Selahattin Güneş, Halis Kaynak, Rıfat Güneş ile Muhlis Kaynak yaralandı.

Yaralılara ilk müdahale Taşlıçay Devlet Hastanesi'nde yapılırken, yaralılardan Sait, Mehmet Zeki ve Mustafa Kaya Ağrı Devlet Hastanesi'ne sevk edildi.

Diğer yaralılardan İhsan, Nimetullah, Selahattin, Rıfat Güneş ile İsmail, Halis, ve Muhlis Kaynak da Özel Güven Başaran Hastanesi'ne sevk edildi. Durumları ağır oldukları öğrenilen Nimetullah Güneş ile Muhlis Kaynak ise buradan Erzurum'a sevk edildi.

Ağrı'da 3 Aile Arasında Çıkan Kavgada 10 Kişi Yaralandı
Ağrı'da 3 Aile Arasında Çıkan Kavgada 10 Kişi Yaralandı
Ağrı'da 3 Aile Arasında Çıkan Kavgada 10 Kişi Yaralandı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Ağrı'da 3 Aile Arasında Çıkan Kavgada 10 Kişi Yaralandı - Son Dakika


Son Dakika

Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Yeni Malatyaspor, Gençlerbirliği'ni geriden gelerek 2-1 mağlup etti Camiye gitmek için yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı adam, canından oldu Ermenistan ordusu tükeniyor! Bu kez de 15 yaşın altındaki çocukları cepheye sürmeye başladılar Polisten kaçan şüpheli 5 metre yükseklikten atlayıp ayağını kırdı, üzerinden de 6 kilo uyuşturucu çıktı Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Genç adama mesajlı taciz: Yemeği getiren kuryeden gelen "Gey misin?" sorusuyla neye uğradığını şaşırdı