Ağrı'da Öğrencilere Süt Dağıtıldı - Son Dakika

Ağrı'da Öğrencilere Süt Dağıtıldı

Ağrı'da, Milli Eğitim, Sağlık, Gıda,Tarım ve Hayvancılık bakanlıkları işbirliğiyle yürütülen "Okul Sütü" projesi kapsamında öğrencilere süt dağıtım yapıldı.

Ağrı'da Öğrencilere Süt Dağıtıldı, System.String[]

Ağrı'da, Milli Eğitim, Sağlık, Gıda,Tarım ve Hayvancılık bakanlıkları işbirliğiyle yürütülen "Okul Sütü" projesi kapsamında öğrencilere süt dağıtım yapıldı.

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, 100. Yıl Gazi İlkokulu'nda gerçekleşen süt dağıtım programında yaptığı konuşmada, ana sınıfı ve ilkokuldaki öğrencilere haftada 3 üç gün süt dağıtımı yapılacağını belirterek, "Okul Sütü Projesi, çocuklarımıza gerek süt tüketimi alışkanlığı kazandırılması, gerekse sağlıklı ve dengeli gelişimleri için başlatılan bir projedir" dedi.

Süt dağıtım programına İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Demirkan ve Milli Eğitim Şube Müdürü Kudbettin Kaya da katıldı.


Son Dakika

Şenol Güneş'e kırgın olduğunu söyleyen Hakan Çalhanoğlu'ndan çarpıcı G.Saray sözleri: Bir gün buluşacağız Bakan Albayrak "Tarihi bir dönüm noktası" deyip duyurdu: İmalat PMI Şubat 2011'den bu yana en yüksek seviyede Bayram tatili sonrası altının gram fiyatı 441 liradan işlem görüyor Tuğba Ekinci, cesur kalça pozunu paylaşarak yeni şarkısının müjdesini verdi Aykut Kocaman, Aytemiz Alanyaspor'un yaptığı teklifi reddetti Kaza sonrası tanker sürücüsünün tekme-tokat dövülme anı güvenlik kamerasında Ürküten araştırma! Koronavirüs tedavisi görenlerin yarıdan fazlası psikiyatrik rahatsızlık yaşıyor Oyuncu Aslıhan Güner'in babası vefat etti Mehmet Ceyhan herkesin merak ettiği soruyu yanıtladı: Okulların açılması için acele mi edildi? Taksim'in ortasında saç saça baş başa kadın kavgası! O anlar kamerada Son dakika: Temmuzda enflasyon aylık %0,58, yıllık %11,76 arttı Kayıp Gülistan Doku'nun görüntüleri incelenerek hazırlanan bilirkişi raporu, intihar iddiasını çürüttü Mert Hakan'ın 10 milyon TL imza parası aldığının iddia edilmesi, F.Bahçe'nin transfer hamlelerini zora soktu Yeşim Salkım'a küfür eden Murat Övüç resti çekti: Kellem de gitse doğruları söyleyeceğim, korkum yok Kasımpaşa, 3 büyüklerin peşine düştüğü Bernard Mensah ile anlaşma sağladı