Ağrı'da PKK'nın Gençlik Yapılanmasına Bağlı 8 Kişi Gözaltına Alındı - Son Dakika

Ağrı'da PKK'nın Gençlik Yapılanmasına Bağlı 8 Kişi Gözaltına Alındı

15.02.2012 16:12
Ağrı'da PKK'nın Gençlik Yapılanmasına Bağlı 8 Kişi Gözaltına Alındı

Ağrı'da bölücü terör örgütü PKK'nın 'Eylemci gençlik' yapılanmasına yönelik yapılan operasyonda 8 şüpheli gözaltına alındı.

Ağrı'da bölücü terör örgütü PKK'nın 'Eylemci gençlik' yapılanmasına yönelik yapılan operasyonda 8 şüpheli gözaltına alındı. Cumhuriyet Başsavcılığı ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından bölücü terör örgütüne yönelik operasyon yapıldı. Uzun bir süreden beri izlenen ve 16 Ocak'ta bir markete, 12 Şubat'ta bir banka ile özel bir dershaneye molotof kokteyl ve havai fişekli saldırı bulundukları öne sürülen 8 şüpheli yakalandı. Yakalananların gösterdikleri yerlerde yapılan aramalarda, 15 molotof kokteyli, 4 havai fişek rampası, örgütsel doküman ve digital materyal ele geçirildi. Yaşı küçük olan İ.Y., M. Z.A. Çocuk Şube'de, Ö.Ö., F.A., M.A., H. B., S.A., A.A. ise, Terörle Mücadele Şubesi'nde yapılan soruşturma ardından adliyeye gönderildi.

Kaynak: DHA
Muhalefet liderlerini 'Kafalarını keseriz' diyerek tehdit eden şahıs gözaltına alındı Muhalefet liderlerini 'Kafalarını keseriz' diyerek tehdit eden şahıs gözaltına alındı Ağrı'da kablo hırsızlığı yaparken güvenlik kamerasına yakalanan zanlıya gözaltı Ağrı'da kablo hırsızlığı yaparken güvenlik kamerasına yakalanan zanlıya gözaltı SOKAK RÖPORTAJINDA MUHALEFETİ TEHDİT ETTİ, GÖZALTINA ALINDI SOKAK RÖPORTAJINDA MUHALEFETİ TEHDİT ETTİ, GÖZALTINA ALINDI

Son Dakika Güncel Ağrı'da PKK'nın Gençlik Yapılanmasına Bağlı 8 Kişi Gözaltına Alındı - Son Dakika


Advertisement