Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nden Okullara Ziyaret - Son Dakika

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nden Okullara Ziyaret

26.11.2012 16:40
Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nden Okullara Ziyaret, System.String[]

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, gençleri spora teşvik etmek amacıyla okullara ziyaretlerde bulundu.

Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, gençleri spora teşvik etmek amacıyla okullara ziyaretlerde bulundu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Erim, yaptığı yazılı açıklamada, okulları gezerek okul müdürleri aracılığıyla öğrencileri Gençlik Merkezi'ne ve spor alanlarına davet ettiklerini belirtti.

Okul müdürleri ve beden eğitimi öğretmenleriyle görüştüklerini ifade eden Erim, şunları kaydetti:

"Bilindiği üzere Gençlik Merkezi'mizde 22 kursumuz aktif halde. Bu kurslarımıza okullardan da öğrenci bekliyoruz. Bunun için siz değerli okul müdürlerimizden destek bekliyoruz. Gençlerimizin boş zamanlarını bizim gençlik merkezimizde geçirmeleri onlar için ayrı bir güzellik olacaktır."

Muhabir: Fatma Güven/ Zehra Melek Çat

Yayıncı: Emine Konuk - AĞRI

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ağrı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nden Okullara Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Şiddet son bulmuyor! Genç kadın, ölümden balkondan atlayarak kurtuldu Hurdacı, sokak ortasında önce kollarını kesti sonra jileti boğazına dayadı Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek