Ağrı'lı Muhtarlar AZO' da Bir Araya Geldi - Son Dakika

Ağrı'lı Muhtarlar AZO' da Bir Araya Geldi

27.11.2012 10:26
Ağrı'lı Muhtarlar AZO' da Bir Araya Geldi, System.String[]

Ağrı Ziraat Odası Başkanlığında bir araya gelen Ağrı Muhtarlar Derneği Başkanı ve 18 Mahalle Muhtarları istişare toplantısı yaptılar.

Ağrı Ziraat Odası Başkanı Yavuz Aydemir, Ağrı Muhtarlar Derneği Başkanı Bedrettin Taştan ve 18 Mahalle Muhtarları Ağrı Ziraat Odasında toplanarak öğle yemeği yedikten sonra istişare toplantısında mahalle sorunlarını konuştular.

Ağrı Ziraat Odası Başkanı Yavuz Aydemir yaptığı açıklamada, Ağrı Muhtarlar Derneğimiz Başkanı Bedrettin Taştan ve Ağrılı Muhtarımızla bir araya gelerek öğle yemeği yiyerek istişare toplantısı yaptık. Ağrı'lı Muhtarlarımız İstişare toplantısında mahallelerinde yaşadıkları sorunlarını dile getirerek hep birlikte çözmeye çalıştık. Toplantıda Mahalle sorunlar konuşulduktan sonra Ağrı Ziraat Odamız tarafından başlatmış olan Ağrı Aydınlanıyor 20 Bin Kitap kampanyamız hakkında da konuşarak desteklerini sonuna kadar beklediğimi belirtim.

Aydemir, Toplantımız bugünle sınırlı kalmayacak her hafta Ağrı'lı Muhtarlarımız ve Köy muhtarlarımızla bir araya gelerek toplantılar yapacağız. Dedi.

Toplantıdan sonra Ağrı Ziraat Odası Başkanı, Ağrı Muhtarlar Derneği Başkanı ve 18 Mahalle Muhtarı Ziraat Odası Önünde Hatıra Fotoğrafı çekildikten sonra Başkan Aydemir ile vedalaşarak Ziraat Odasından ayrıldılar.

Ağrı'lı Muhtarlar AZO' da Bir Araya Geldi

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Ağrı'lı Muhtarlar AZO' da Bir Araya Geldi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Türkiye'de 27 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 76 kişi vefat etti, 2209 yeni vaka tespit edildi Azerbaycan milletvekili Paşayeva'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrısına destek: Fransız mallarının boykotuna başlıyoruz Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak Son Dakika: 500 lirayı aşan altından yeni rekor geldi Azerbaycanlı öğretim görevlisi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a mektup yazdı: Bizi öldürün ama onlara bırakmayın İstanbul Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'nun "İmamoğlu toplantıya çağrılmadı" iddialarına yanıt: Biz davet ettik ama taziyem var dedi katılmadı Manchester United, Sancho ve Haaland için 1,9 milyar TL ödemeye hazır Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü