Ağrı'ya Yeni Atanan Öğretmenlere Yemek Programı Düzenlendi - Son Dakika

Ağrı'ya Yeni Atanan Öğretmenlere Yemek Programı Düzenlendi

17.02.2012 16:40
Ağrı'ya Yeni Atanan Öğretmenlere Yemek Programı Düzenlendi, System.String[]

Ağrı Belediye Başkanı Hasan Arslan, Ağrı'ya yeni atanan öğretmenlere yemek programı düzenledi.

Ağrı Belediye Başkanı Hasan Arslan, Ağrı'ya yeni atanan öğretmenlere yemek programı düzenledi.

Ağrı Milli Eğitim Müdürü Fatih Başak, özel bir restoranda düzenlenen yemek programında yaptığı konuşmada, Belediye Başkanı Arslan'a teşekkür etti.

Ağrı'ya şubat ayı içerisinde 716 öğretmen atandığını anımsatan Başak, "Bu çok güzel bir sayı. Öğretmen ihtiyacımızı tam karşılamıyor ama büyük oranda bu ihtiyacımızı karşılayacak bir sayı. İnşallah yaz döneminde yapılacak atamayla bu ihtiyacımız karşılar"dedi.

Ağrı Belediye Başkanı Hasan Arslan ise öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmada, bölge insanının öğretmenleri bağrına bastığını ifade etti.

Arslan, öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu vurgulayarak, şöyle konuştu:

"Biz hepimiz bu bölgede okuduk büyüdük. Batı'daki arkadaşlarımız kadar imkan sahibi değildik. Ama son 8 yılda eğitime teknolojik olarak katkı sağlandı. Derslikler ve modern eğitim yerleri yapıldı. Şuan Ağrı'nın sınıf ortalaması Türkiye'nin çok iyi bir seviyesine gelmiş. Tabii yeterli değil yeterli olabilmesi için de eğitimci arkadaşlarımızın çok çaba göstermesi gerekir."

- AĞRI

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ağrı'ya Yeni Atanan Öğretmenlere Yemek Programı Düzenlendi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Koronaya yakalanan Cemal Enginyurt, helallik istedikten sonra sitem etti: İnsan değilsiniz Son Dakika: Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'nin resmen sportif direktörü oldu Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden Vestel, iki İngiliz beyaz eşya firmasını satın aldı Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğluna İstiklal Marşı'nı okutarak Şevval Şahin'e gönderme yaptı Ünlü model Brenda Patea, Alman tenisçi Alexander Zverev'den hamile olduğunu duyurdu Şömine süsü olarak kullandığı kafatası, 8 yıldır kayıp olan adama ait çıktı Son Dakika! Ermenistan ordusu Berde şehir merkezini vurdu: 20 kişi yaşamını yitirdi Saadet Işıl Aksoy, bebeğinin yüzünü neden göstermediğini açıkladı: Sapıklar varken paylaşmam