AGÜ "Üniversite Tanıtım ve Tercih Günleri Fuarı"na ev sahipliği yaptı - Son Dakika

AGÜ "Üniversite Tanıtım ve Tercih Günleri Fuarı"na ev sahipliği yaptı

04.12.2019 16:42
AGÜ

Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ), Unilook Türkiye tarafından düzenlenen "Üniversite Tanıtım ve Tercih Günleri Fuarı"na ev sahipliği yaptı.

Abdullah Gül Üniversitesi (AGÜ), Unilook Türkiye tarafından düzenlenen "Üniversite Tanıtım ve Tercih Günleri Fuarı"na ev sahipliği yaptı.

AGÜ'den yapılan yazılı açıklamada, aday öğrenci iletişim koordinatörlüğünün düzenlediği fuarın, Sümer Kampüsü Rektörlük Sergi Salonu'nda gerçekleştirildiği belirtildi.

Fuarda, Abdullah Gül Üniversitesi'nin yanı sıra çok sayıda devlet ve vakıf üniversitesinin stant açarak, 11. ve 12. sınıf öğrencilerine tanıtım yaptıkları kaydedildi.

Açıklamada, fuara iki günde 46 okuldan 5 bin öğrenci katıldığı ifade edildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AGÜ 'Üniversite Tanıtım ve Tercih Günleri Fuarı'na ev sahipliği yaptı - Son Dakika


Son Dakika

Erzurumspor Başkanı Hüseyin Üneş, koronavirüse yakalandı Son Dakika: Ankaragücü-Hatayspor maçı ileri bir tarihe ertelendi Hababam Sınıfı'ndaki sahne gerçek oldu! Niğde'de ormanda okul açıldı Optimar'dan genel seçim anketi! AK Parti zirvede tutunurken, sadece 3 parti barajı geçebildi Sıla ve Hazer Amani çiftinin sık sık ayrılıp barıştığı öne sürüldü ABD'li Citi'den gümüş ve altın fiyatlarında yükseliş tahmini! Rekor gelebilir İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Koronavirüs sonrası nüfusu iki kat artan Muğla'da arazi fiyatları dörde katlandı