Son Dakika Haberleri: Yaşlı Kadının Evinde Çıkan Yangını Ağzında Sigara ile Söndürmeye Çalıştı

Yaşlı Kadının Evinde Çıkan Yangını Ağzında Sigara ile Söndürmeye Çalıştı

7 ay önce

Erzincan'da yaşlı kadının yaşadığı evde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi söndürüldü. Ağzında sigara ile yangını söndürmeye çalışan bir vatandaş ise dikkat çekti.

Erzincan'da yaşlı bir kadının yaşadığı içerisi çöp dolu evde çıkan yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile kısa sürede söndürüldü. Ağzındaki sigara ile yangını söndürmeye çalışan bir vatandaş ise dikkat çekti.

BİNA SAKİNLERİNİN YARDIMIYLA YANGIN SÖNDÜRÜLDÜ

Edinilen bilgiye göre, Gülabibey Mahallesi'ndeki çöp ev olarak bilinen yaşlı bir kadının evinde yangın çıktı. Bölgedeki vatandaşların ihbarı üzerine yangın, bina sakinlerinin de yardımıyla olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından kısa sürede kontrol altına alınarak söndürüldü. Öte yandan evde ikamet eden yaşlı kadının sürekli eve çöp yığdığı öğrenildi.

AĞZINDA SİGARA İLE YANGINI SÖNDÜRMEYE ÇALIŞTI

Yangında ölen ya da yaralanan olmazken binada maddi hasar meydana geldi. Bina sakinlerinin yangından çıkan dumanlara aldırış etmeden ev içerisindeki eşyaları kurtarma çabasına girdiği görülürken, bir vatandaşın ise ağzındaki sigara ile yangını söndürmeye çalışması dikkat çekti. Yetkililer, yangınla ilgili inceleme başlattı.


YORUMLAR


Doktorlar, Candan Erçetin'i Yuhalayıp Salonu Terk Etti CHP-HDP ve İYİ Parti'den MHP'nin Tasarısına Destek Geldi

Cemal Kaşıkçı Soruşturmasında Yeni Gelişme! Suudi Başkonsolosluğu ile Rezidanstaki DNA Örnekleri Uyuştu