AHDER'den Başkan Tütüncü'ye ziyaret - Son Dakika

AHDER'den Başkan Tütüncü'ye ziyaret

05.07.2020 18:27
AHDER'den Başkan Tütüncü'ye ziyaret, System.String[]

Anadolu Hemşehri Dernekleri Platformu (AHDER) üyeleri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü ziyaret etti.

Anadolu Hemşehri Dernekleri Platformu (AHDER) üyeleri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü ziyaret etti.

Konuklarını belediye meclis salonunda ağırlayan Tütüncü, hemşehri derneklerinin ziyaretinden dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Kepez Belediyesinin herkesin evi olduğunu belirten Tütüncü, "Her zaman kapımız ve gönlümüz sizlere açık. Hemşehri derneklerinin önemli olduğunu ve derneklerinin yaptığı çalışmaların şehir açısından çok büyük değer taşıdığını her fırsatta ifade ediyorum." diye konuştu.

Toplum ve kamu barışını en güzel şekilde tesis etmeye dönük çalışmalara imza attıklarını anlatan Tütüncü, "İlmek ilmek topluma sevgi dokuyoruz. Topluma sevgi tohumları ekiyoruz." ifadesini kullandı.

Tütüncü, platform üyelerine eski Dokuma Fabrikası yerleşkesinde hizmete açılacak olan Cemil Meriç Müze Kütüphanesi hakkında da bilgi verdi.

Cemil Meriç'in hatırasını en güzel şekilde yaşatacaklarını ifade eden Tütüncü, kütüphanenin en kısa sürede vatandaşların hizmetine sunulacağını bildirdi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AHDER'den Başkan Tütüncü'ye ziyaret - Son Dakika


Son Dakika

Bayern Münih, evinde Atletico Madrid'i 4-0 mağlup etti ABD'den tehdit gibi S-400 sözleri: Türkiye füzeleri test ederek çok şeyi feda etti 13 yaşındaki kıza aşk mektubu yazan 61 yaşındaki sapık tutuklandı Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Giydiği çorap nedeniyle eleştirildikten sonra reklam teklifi bekleyen Seda Sayan'ın başına talih kuşu kondu ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret