Ahfod Budaklı Kaplıcalarını Fotoğrafladı - Son Dakika

Ahfod Budaklı Kaplıcalarını Fotoğrafladı

03.01.2012 13:28
Ahfod Budaklı Kaplıcalarını Fotoğrafladı, System.String[]

Ahlat'ta faaliyet sürdüren Ahlat Fotoğrafçılar Derneği (AHFOD) üyesi fotoğrafçılar, Güroymak ilçesinde bulunan Budaklı köyü kaplıcalarını fotoğrafladı.

Ahlat'ta faaliyet sürdüren Ahlat Fotoğrafçılar Derneği (AHFOD) üyesi fotoğrafçılar, Güroymak ilçesinde bulunan Budaklı köyü kaplıcalarını fotoğrafladı.

AHFOD üyesi fotoğrafçılar, Güroymak'ın Budaklı köyünde bulunan kaplıcaları gezerek, kışın dondurucu soğuğuna rağmen sıcak suda yüzen mandalar ve onlarla eğlenen çocukların oluşturduğu ilginç görüntüleri objektiflerine yansıttı.

AHFOD Yönetim Kurulu Başkanı Oktay Bayar, dernek olarak düzenledikleri program çerçevesinde Bitlis merkez ve ilçelerinin doğal güzelliklerini ve tarihi zenginliklerini fotoğraflayacaklarını söyledi.

Bölgenin ilk fotoğraf derneği olarak, Bitlis ve ilçelerini fotoğraflarla tanıtmak amacını taşıdıklarını belirten Bayar, şöyle konuştu:

"2012 yılında planladığımız programlar çerçevesinde, Bitlis ve ilçelerini karış karış gezip, fotoğraflamayı düşünüyoruz. Bu yıl ilk gezimizi Güroymak'a bağlı Budaklı Köyü sıcak su kaplıcalarına yaptık. Burada sıcak suda yüzen mandalar ve onlarla eğlenen çocukların oluşturduğu ilginç görüntüleri fotoğrafladık. Bu çekimlerimizi, ilerleyen zamanlarda hazırlayacağımız görsel ve basılı materyallerde kullanıp buranın tanıtımına katkı sunmaya çalışacağız."

- BİTLİS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ahfod Budaklı Kaplıcalarını Fotoğrafladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Bugün yeni parti için yola çıkacak Sarıgül'den "Cumhur İttifakı'na mı katılacaksınız?" sorusuna yanıt Hollandalı sigorta şirketi Aegon, Türkiye birimini satıyor Hatay'daki patlama sonrası İskenderun Emniyet Müdürü uzun namlulu silahla sokağa inip terörist peşine düştü Uzman isim Hatay'da öldürülen teröristlerle ilgili çarpıcı detayı paylaştı: Paramotorla sınırı geçmeleri Türkiye'de ilk kez oldu Silikonlarını yenilettiği konuşulan Serenay Sarıkaya eve çağırdığı doktoruna muayene oldu Kısa çalışma ödeneği ve işten çıkarma yasağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla 2 ay daha uzatıldı Son Dakika: Eski Sağlık Bakanı Osman Durmuş, 73 yaşında hayatını kaybetti Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı