Ahid Mamak Şubesi'nden Akgül'e Ziyaret - Son Dakika

Ahid Mamak Şubesi'nden Akgül'e Ziyaret

28.11.2016 10:59
Ahid Mamak Şubesi'nden Akgül'e Ziyaret, System.String[]

Mamaklı sivil toplum kuruluşlarının en büyük destekçisi olan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül’ü Mamak’ın önde gelen STK’ları da yalnız bırakmıyor.

Mamaklı sivil toplum kuruluşlarının en büyük destekçisi olan Mamak Belediye Başkanı Mesut Akgül'ü Mamak'ın önde gelen STK'ları da yalnız bırakmıyor. Kısa adı AHİD olan Ankara'ya Hizmet Edenler Derneği Mamak Şubesi Akgül'ü makamında ziyaret etti.

AHİD Mamak Şubesi Başkanı Osman Emir ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette Mamak konuşuldu. Çalışmaları hakkında Akgül'e bilgi veren AHİD Mamak Şubesi Başkanı Osman Emir, "Başkanım, önümüzdeki dönemde Şafaktepe Sivil Toplum Merkezi'nde çok daha kapsamlı çalışmalar gerçekleştirmek istiyoruz. Bu manada zaten sizlerin desteğini sürekli yanımızda buluyoruz. Buda bizlere yapacağımız çalışmalarda daha büyük güç veriyor" dedi.

"STK'lara her zaman destek veriyoruz"

Mamak'ta bulunan STK'lara her zaman destek verdiklerini dile getiren Akgül, "Daha güçlü ve daha sağlıklı bir toplum için STK'ların son derece önemli olduğunu düşünüyoruz. Ortak amacı topluma hizmet etmek olan STK'lar toplumda son derece önemli sosyal, ekonomik ve kültüler görevler üstleniyor" ifadesini kullandı. - ANKARA

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Ahid Mamak Şubesi'nden Akgül'e Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! İçişleri Bakanlığı tutuklu Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'u görevden uzaklaştırdı Galatasaray, Rizespor deplasmanına 8 eksikle gidiyor Türkiye'nin ilk deniz füzesi ATMACA'da seri üretim süreci başladı Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin, koronavirüse yakalandı "100 müzisyen intihar etti" tartışması büyüyor! CHP'li vekil, kendisini yalanlayan isme sert çıktı Lüks cipteki hesaplaşmada ölen 3 kişinin de tabancada parmak izi bulundu Tayland'da 12 metre uzunluğunda 5 bin yıllık balina iskeleti bulundu Alışverişten dönen kadın hiç tanımadığı biri tarafından darbedildi