Ahilik Haftası - Son Dakika

Ahilik Haftası

Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Edirne Ticaret Müdürü Mahmut Altun ve beraberindeki heyet, Edirne Valisi Ekrem Canalp'i ziyaret etti.

Ahilik Haftası, System.String[]

Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Edirne Ticaret Müdürü Mahmut Altun ve beraberindeki heyet, Edirne Valisi Ekrem Canalp'i ziyaret etti.

Valilikten yapılan açıklamaya göre, Vali Canalp, Edirne'de yılın ahisi seçilen Efgan Döşlüoğlu'nu tebrik etti.

Canalp, Döşlüoğlu'na başarılı bir yaşam dileyerek, "yılın ahisi" plaketini verdi.

Ziyarette Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Kemal Cingöz ve Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Can da yer aldı.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 11:19 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Ahilik Haftası - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

İstanbul'daki dolu yağışından çarpıcı görüntüler Son Dakika! İstanbul'da ceviz büyüklüğünde dolu yağışı! Kuvvetli sağanakla birlikte geldi Öğrencilerine ders anlatmak için çıktığı tepede, kalp krizinden öldü Doğada kendiliğinden yetişen ve bin bir derde deva olan aluç meyvesi kilosu 10 liradan satılıyor Son Dakika: Bakan Albayrak Yeni Ekonomi Programı'nı açıkladı! İşte Türkiye'nin 2020-2023 hedefleri Caner Erkin, 2.5 milyon TL değerindeki yeni aracıyla kameralara yansıdı Kokusuna aldırmadan kana kana içiyorlar MasterChef Duygu'dan canlı yayında şoke eden itiraf: Dayak yedim ve aldatıldım