Ahlat Sydv'den Başarılı Öğrenciye Bilgisayar - Son Dakika

Ahlat Sydv'den Başarılı Öğrenciye Bilgisayar

18.02.2012 13:00
Ahlat Sydv'den Başarılı Öğrenciye Bilgisayar, System.String[]

(SYDV), derslerinde başarılı olan Ahlat Sadullah Gencer Anadolu Lisesi 9'ncu sınıf öğrencisi Saffet Ece'ye, dizüstü bilgisayar hediye etti.

Ahlat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı

(SYDV), derslerinde başarılı olan Ahlat Sadullah Gencer Anadolu Lisesi 9'ncu sınıf öğrencisi Saffet Ece'ye, dizüstü bilgisayar hediye etti.

Ahlat'ın Güzelsu köyünde ikamet eden Saffet Ece, derslerine daha iyi çalışmak ve başarısını daha da artırmak için Ahlat SYDV'ye müracaat ederek bilgisayar talebinde bulundu. Talebi görüşen SYDV mütevelli heyeti, talebi kabul etti. Heyetin aldığı karar doğrultusunda Ahlat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), tarafından alınan dizüstü bilgisayar, Ahlat Kaymakamı Osman Dölek tarafından başarılı öğrenciye verildi.

Bilgisayarı Saffet Ece'ye teslim eden Kaymakam Dölek, "Başarılı öğrencilerimizi teşvik etmek bizim görevimiz. Bu öğrencimizde okulunda başarılı öğrencilerden biri. Maddi durumu iyi olmadığı için, SYDV'ye müracaat ederek bilgisayar talebinde bulunmuş. Biz de vakıf mütevelli heyetinde, öğrencimizin bu talebini kabul ederek, kendisine bir bilgisayar hediye ettik. İnşallah derslerini kavramasında daha yararlı olur ve başarısını daha da arttırır" dedi.

Bilgisayarı alan lise öğrencisi Saffet Ece ise çok mutlu olduğunu, isteğini çevirmeyen Ahlat SYDV Başkanlığına ve vakıf mütevelli heyetine teşekkür etti.

- BİTLİS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ahlat Sydv'den Başarılı Öğrenciye Bilgisayar - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Ankaragücü, 4'ü futbolcu 5 kişi koronavirüs oldu Koca, boşanma davasının görülmesine yarım saat kala eşini bıçakladı Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı İYİ Parti'de FETÖ kavgası büyüyor! Ümit Özdağ'dan Akşener'e yanıt gecikmedi: Bombanın pimini çekenlere baksın Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı