Son Dakika Haberleri: Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: UEFA gelirlerimize el koydu

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: UEFA gelirlerimize el koydu

30 gün önce

UEFA'nın gelirlerine el koymasıyla ilgili konuşan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Cezalar yüzünden en önemli oyuncularımızdan Kucka'yı Parma kulübüne satmak zorunda kaldık." dedi.

Trabzonspor Divan Kurulu Toplantısı'nda Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu yaptığı açıklamada UEFA'nın gelirlerine el koyduğunu söyledi.

İşte Ahmet Ağaoğlu'nun yaptığı açıklamalar:

5-6 yıl aradan sonra ilk kez Avrupa'da mücadele ediyoruz. UEFA ile masada çok büyük bir mücadele verdik, oturduk ve yaptığımız ekonomik hamlelerin hepsini anlattık. UEFA'nın gelirlerimize el koymasının ardından CAS'a şikayet dilekçesinde bulunduk.

8 Aralık'ta tahmin ediyorum ki CAS'a açtığımız UEFA'yla ilgili davanın sonucu açıklanır. UEFA da bize net olarak bundan memnun olmadıklarını iletti. 6 saat yolculuk yapıyoruz, Madrid'e gidiyoruz.

UEFA'nın Türk futboluna nasıl bir bakış içerisinde olduğunu asker selamına açtığı soruşturmadan anlayabilirsiniz ama oradan da bir sonuç çıkacağını düşünmüyorum.

"KUCKA, UEFA CEZASI YÜZÜNDEN GİTTİ"

UEFA'nın verdiği cezalar yüzünden en önemli oyuncularımızdan Kucka'yı Parma kulübüne satmak zorunda kaldık ama diğer kulüplerimiz borçlarına bakmadan daha da borçlanmaya devam ettiler. Taahütnameyi imzaladıktan sonra gelirlerimizin çoğunu bankaya göndermek zorunda kalıyoruz.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: UEFA gelirlerimize el koydu
Göksel Gümüşdağ: Fenerbahçe İrfan Can, Mahmut ve Mert'i istedi

Milan'dan sürpriz Çağlar Söyüncü ve Merih Demiral harekatı

Barcelona-Real Madrid 'El Clasico' maçı ertelendi

Daum'dan Alman basınına tokat gibi Türk askeri cevabı!

Haber Yayın Tarihi: 18.10.2019 04:18 

YORUMLAR


Süreli sözleşmeyle çalışan personelin tam zamanlı çalışması sağlanacak
Kulisleri sallayan iddia: Erdoğan AK Parti Genel Başkanlığı'nı güvendiği isme bırakabilir Çocuklarının gözü önünde uzman çavuş ve eşi öldürüldü