Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: UEFA gelirlerimize el koydu - Son Dakika

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: UEFA gelirlerimize el koydu

18.10.2019 16:18

UEFA'nın gelirlerine el koymasıyla ilgili konuşan Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, "Cezalar yüzünden en önemli oyuncularımızdan Kucka'yı Parma kulübüne satmak zorunda kaldık." dedi.

Trabzonspor Divan Kurulu Toplantısı'nda Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu. Ağaoğlu yaptığı açıklamada UEFA'nın gelirlerine el koyduğunu söyledi.

İşte Ahmet Ağaoğlu'nun yaptığı açıklamalar:

5-6 yıl aradan sonra ilk kez Avrupa'da mücadele ediyoruz. UEFA ile masada çok büyük bir mücadele verdik, oturduk ve yaptığımız ekonomik hamlelerin hepsini anlattık. UEFA'nın gelirlerimize el koymasının ardından CAS'a şikayet dilekçesinde bulunduk.

8 Aralık'ta tahmin ediyorum ki CAS'a açtığımız UEFA'yla ilgili davanın sonucu açıklanır. UEFA da bize net olarak bundan memnun olmadıklarını iletti. 6 saat yolculuk yapıyoruz, Madrid'e gidiyoruz.

UEFA'nın Türk futboluna nasıl bir bakış içerisinde olduğunu asker selamına açtığı soruşturmadan anlayabilirsiniz ama oradan da bir sonuç çıkacağını düşünmüyorum.

"KUCKA, UEFA CEZASI YÜZÜNDEN GİTTİ"

UEFA'nın verdiği cezalar yüzünden en önemli oyuncularımızdan Kucka'yı Parma kulübüne satmak zorunda kaldık ama diğer kulüplerimiz borçlarına bakmadan daha da borçlanmaya devam ettiler. Taahütnameyi imzaladıktan sonra gelirlerimizin çoğunu bankaya göndermek zorunda kalıyoruz.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: UEFA gelirlerimize el koydu

Son Dakika Spor Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu: UEFA gelirlerimize el koydu - Son Dakika Spor


YORUMLAR (8)
  • TUNÇ06: geçmiş borçlar incelenmesse gelen yer gider...sonu bu olur..yapanın yiyenin yanına kar kalıyor ülkemiz de. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Net: Kucka saatli bomba olduğu için gitti. Uefa da zaten gelirlere el koymuştu, bilmediğimiz bir durum yok. Itiraz ettik diye el koymamış gibi davranmışsak o bizim cahilligimiz olmuş... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Yusuf'lu Lille ile Hakan'lı Milan 1-1 berabere kaldı Moderna ve Pfizer'in geliştirdiği aşıların yan etkileri belli oldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler MetroPoll anketinde çarpıcı sonuçlar! MHP'lilere Erdoğan'ı, AK Partililere de Bahçeli'yi sordular Ermenistan ordusunun savaş durumundaki içler acısı hali görüntülere yansıdı Avrupa Parlamentosu, AB'nin Türkiye'ye yaptırım uygulamasını istedi İBB Başkanı İmamoğlu kendisini yuhalayan taksicilerin üzerine yürüdü