Ahmet Çakar, Eren Derdiyok ile Mbaye Diagne'yi Kıyasladı - Son Dakika

Ahmet Çakar, Eren Derdiyok ile Mbaye Diagne'yi Kıyasladı

30.04.2019 00:21

Ahmet Çakar, Konyaspor-Galatasaray mücadelesi sonrası sarı-kırmızılı takımın forveti Mbaye Diagne'yi sert sözlerle eleştirdi.

Konyaspor ile Galatasaray'ın 0-0 berabere kaldığı karşılaşmanın ardından Ahmet Çakar, Diagne'nin performansını değerlendirdi. Beyaz TV'de yayınlanan Derin Futbol programında konuşan Ahmet Çakar, Diagne'nin Galatasaray ayarında bir futbolcu olmadığını söyledi.

"DİAGNE KÖTÜ BİR OYUNCU"

Ahmet Çakar, "Galatasaray şampiyıon olmayacaksa Diagne yüzünden olmayacak. Diagne kötü bir oyuncu, Diagne büyük hedeflerin oyuncusu değil. Eren Derdiyok, iyi bir Eren, 3 tane Diagne eder." dedi.

"EREN ÇOK RAHAT ATARDI"

Ahmet Çakar, Diagne eleştirilerini, "Diagne'nin karşı karşıya kaldığı pozisyonda Eren çok rahat golü atardı. O topu ağlara gönderirdi" ifadeleriyle tamamladı.

(Sporx)

Ahmet Çakar, Eren Derdiyok ile Mbaye Diagne'yi Kıyasladı

Son Dakika Spor Ahmet Çakar, Eren Derdiyok ile Mbaye Diagne'yi Kıyasladı - Son Dakika Spor

YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İYİ Parti'den ihracı istenen Ümit Özdağ: Partimdeyim, bir yere gitmiyorum ABD'de düştükleri su kanalında boğulmak üzere olan yaşlı çifti bir Türk kurtardı Son Dakika: Başakşehir, deplasmanda Leipzig'e 2-0 yenildi Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı