Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı - Son Dakika

Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı

03.01.2012 03:48
Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı

Eski hakem ve spor yorumcusu Ahmet Çakar, canlı yayında rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldı.

Ahmet Çakar, Ömer Çavuşoğlu, Rasim Ozan Kütahyalı ve Göktuğ Seviç ile birlikte hazırlayıp sunduğu "Derin Futbol" adlı program sırasında rahatsızlandı.

Reklama giren program erken bitirilirken, Çakar ambulansla Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Çakar'ın çekilen elektrokardiyografide kalbi ile ilgili bir sorun olmadığının tespit edildiği belirtildi. Hastane önünde basın mensuplarını bilgi veren Göktuğ Sevinç, Ahmet Çakar'ın program sırasında fenalaştığını belirterek, "Kendi isteğiyle bu hastaneye getirdik. Kendindeydi zaten. Arabayla getirdik, ambulansla da getirmedik. Şu an ciddi bir sorunu yok. Tetkikler devam ediyor. Doktorlar önlem amaclı bir gece tutarlar mı tutmazlar mı onu bilemiyorum" dedi.

SEDYEDEN EL SALLADI

Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ilk tetkikleri yapılan Ahmet Çakar daha sonra Maslak Acıbadem Hastanesine sevk edildi.

Çakar ambulansa bindirilirken sedye üzerinden basın mensuplarına el salladı. Basın mensuplarının Çakar'ın neden sevk edildiğine dair sorularını da yanıtlayan Göktuğ Sevinç, "Şu anda hiçbirşeyi yok, çok iyi kendisi, hiçbir sıkıntısı yok. sadece kontrol amaçlı kendisini daha yoğun bakımlı olan bir hastaneye götürüyoruz. Tamamen kontrol amaçlı. Ön kontrolleri çok iyi çıktı." dedi.

YORUMLAR
500
Boşalan lise binası kimliği belirsiz kişiler tarafından talan edildi Boşalan lise binası kimliği belirsiz kişiler tarafından talan edildi Şişli'de asayiş uygulaması yapıldı Şişli'de asayiş uygulaması yapıldı Şişli'de simitçi ve esnaf birbirine girdi, vatandaşlar zor ayırdı Şişli'de simitçi ve esnaf birbirine girdi, vatandaşlar zor ayırdı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Ahmet Çakar Hastaneye Kaldırıldı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement