Son Dakika Haberleri: Ahmet Çakar'ın, "Köy Takımlarının Bulunduğu Gruptan Çıkamayan Beşiktaş'ı Kınıyorum" Yorumu Beşiktaşlıları Çıldırttı

Ahmet Çakar'ın, "Köy Takımlarının Bulunduğu Gruptan Çıkamayan Beşiktaş'ı Kınıyorum" Yorumu Beşiktaşlıları Çıldırttı

6 ay önce

Eski hakem Ahmet Çakar, Beşiktaş'ın Avrupa Liginden elenmesi sonrası sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu. Çakar, "İskandinav köy takımlarının bulunduğu gruptan çıkamayan Beşiktaş'ı kınıyorum." yazdı. Beşiktaşlılar bu paylaşıma büyük tepki gösterdi.

UEFA Avrupa Ligi I Grubu 6. maçında Beşiktaş, İsveç ekibi Malmö ile Vodafone Park'ta karşılaştı. Mücadeleyi Malmö 1-0 kazandı. Malmö'ye galibiyeti getiren golü 51. dakikada Antonnson kaydetti. Karşılaşmanın 65. dakikasında Ricardo Quaresma kırmızı kart gördü.

"BEŞİKTAŞ'I KINIYORUM"

Beşiktaş'ın Malmö'ye yenilerek Avrupa'ya veda etmesinin ardından sosyal medyadan bir paylaşımda bulunan Ahmet Çakar, siyah-beyazlı taraftarların tepkisini çekti. Çakar, Twitter'dan "İskandinav köy takımlarının bulunduğu gruptan çıkamayan Beşiktaş'ı kınıyorum." yazdı. Siyah-beyazlı taraftarlar da Çakar'a büyük tepki gösterdi.

Ahmet Çakar'ın,  Köy Takımlarının Bulunduğu Gruptan Çıkamayan Beşiktaş'ı Kınıyorum  Yorumu Beşiktaşlıları Çıldırttı
Haber Yayın Tarihi : 14.12.2018 12:19 

YORUMLAR


Mansur Yavaş: 'Önce İstanbul'u Halledelim, 6 Ay Sonra Ankara'yı da Halledeceğiz' Sözleri Yayılıyor Seçmen Hangi Adayı Mağdur Görüyor? Son Ankette Belli Oldu ABD'de Bir Öğretmenin Kız Öğrenciyi Taciz Ettiği Anlar, Saniye Saniye Kaydedildi