Ahmet Davutoğlu'nun partisinin ismi kulislere sızdı: Bizim Parti - Son Dakika

Ahmet Davutoğlu'nun partisinin ismi kulislere sızdı: Bizim Parti

7 gün önce

Ahmet Davutoğlu'nun Çarşamba günü ilan etmesi beklenen partisinin isminin Bizim Parti olacağı konuşuluyor.

AK Parti'den ayrıldıktan sonra bir süre sırra kadem basan Ahmet Davutoğlu, kuracağı yeni parti için harıl harıl çalışıyor. Kendisi gibi parti kurma hazırlığı yapan Ali Babacan'dan önce adım atmak istediği öğrenilen Davutoğlu'nun kuracağı partiye Bizim Parti ismini vereceği iddia edildi.

NİHAL OLÇOK'U EKİBİNE ALDI

AK Parti'nin efsane seçim reklamlarını hazırlayan merhum Erol Olçok'un eşi Nihal Olçok'un da Davutoğlu'nun ekibinde yer alacağı öğrenildi. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Olçok, basında yer alan kulis haberlerinin doğru olduğunu ve Davutoğlu'nun partisinin kurucuları arasında yer alacağını teyit etti.

LOGO DA BELLİ GİBİ

Kulislere sızan bilgilere göre; partinin kurucular heyeti 130 kişiden oluşuyor. Bir dönem AK Parti'de siyaset yapan isimlerle birlikte yol yürüyecek Davutoğlu'nun parti logosu olarak da güneş figürünün üzerinde durduğu konuşuluyor.

Ahmet Davutoğlu'nun partisinin ismi kulislere sızdı: Bizim Parti
Haber Yayın Tarihi: 04.12.2019 06:01 Son Dakika

AK Partili vekiller, Davutoğlu'nun partisinin ismine tepki gösterdi: Bizim partinin çakması olmuş
Meclis'te bütçe görüşmelerinde kavga çıktı! Vekiller birbirlerinin üzerine yürüdü İbrahim Kalın'dan Feyzullah Kıyıklık'ın Davutoğlu'nu ziyaretiyle ilgili açıklama: Erdoğan'ın bu yönde görevlendirmesi olmadı AK Parti'li Yavuz'dan "Arabuluculuk sınavı" açıklaması Açıklaması