Son Dakika Haberleri: Ahmet Davutoğlu ve ekibinin ardından AK Parti'den iki kişi daha istifa etti

Ahmet Davutoğlu ve ekibinin ardından AK Parti'den iki kişi daha istifa etti

2 ay önce

Ahmet Davutoğlu ve ekibinin ardından eski Konya milletvekili Ömer Ünal ve Ağrı eski Milletvekili Cesim Gökçe de AK Partiden istifa ettiğini duyurdu.

Ahmet Davutoğlu'nun AK Parti üyeliğinden istifasının ardından partide yeni istifalar geldi.

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun istifasının ardından ihracı istenen eski AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, eski Sakarya Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün, eski İstanbul Milletvekili Abdullah Başçı, eski İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ile eski Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı da partiden istifa etti.

E-DEVLET ÜZERİNDEN İSTİFA ETTİLER

Bu istifalardan sonra da istifalar devam etti. Dün AK Parti 24. dönem milletvekili Feramüz Üstün, kurucu Şişli Teşkilat Başkanı Ahmet Müfit Cengiz de sosyal medya hesaplarından istifa ettiklerini duyururken bugün de eski Konya milletvekili Ömer Ünal ve Ağrı eski Milletvekili Cesim Gökçe de AK Parti'den e-devlet üzerinden istifa etti.

Bu istifaların ardından da Ahmet Davutoğlu'nun parti çalışmalarını hızlandırdığı 2 ay içerisinde de partiyi kuracağı iddia edildi.

Ahmet Davutoğlu ve ekibinin ardından AK Parti'den iki kişi daha istifa etti
Davutoğlu, istifa metnini okumak için 5 isimle kamera karşısına geçti

Eski Başbakan Davutoğlu, AK Parti'den istifa etti

Davutoğlu'nun ardından eski milletvekili Feramuz Üstün de AK Parti'den istifa etti

Ahmet Davutoğlu, AK Parti'den istifasını yeni parti binasında açıkladı

Haber Yayın Tarihi: 14.09.2019 07:52 Emekli imam, oğlunun ve torununun cenaze namazını kıldırırken göz yaşlarına hakim olamadı
Masaj salonuna fuhuş operasyonu: 250 bin lira ele geçirildi Hadise'nin cesur paylaşımı sosyal medyada olay oldu! Binlerce beğeni aldı