Ahmet Hakan'dan, Muharrem İnce'ye ilginç soru: Botoks yaptırıyor musunuz? - Son Dakika

Ahmet Hakan'dan, Muharrem İnce'ye ilginç soru: Botoks yaptırıyor musunuz?

26.05.2022 00:05

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye misafir olduğu televizyon programında Ahmet Hakan tarafından "Korkarak da soracağım ama botoks yaptırıyor musunuz?" sorusu yöneltildi. İnce ise "Hayır" yanıtını vererek "Makyajı güzel yapmışlardır. Ya da o gün çok yorgunumdur" ifadelerini kullandı.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CNN Türk'te yayınlanan Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk olarak gazeteci Zafer Şahin ve kamuoyu araştırmacısı Murat Gezici'nin sorularını yanıtladı.

"BOTOKS YAPTIRIYOR MUSUNUZ?" DİYE SORDU

Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan İnce'ye sunucu Ahmet Hakan tarafından reklama gidilmeden hemen önce "Korkarak da soracağım ama botoks yaptırıyor musunuz?" diye soruldu.

"MAKYAJI GÜZEL YAPMIŞLARDIR"

Soruya kesin bir dille "Hayır" diyen İnce, geçen programda yüzünün seyircilere farklı görülmesiyle ilgili ise "Makyajı güzel yapmışlardır. Ya da o gün çok yorgunumdur" dedi.

YORUMLAR (1)
  • Nuray Yigit: ahmet hakandan kayda değer bir soru zaten beklermiyiz HAYIR o kanal ı açıp seyredermiyiz HAYIRRRRRRRR Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
500
25 Haziran 2022 Cnn Türk Yayın Akışı 25 Haziran 2022 Cnn Türk Yayın Akışı 24 Haziran 2022 Cnn Türk Yayın Akışı 24 Haziran 2022 Cnn Türk Yayın Akışı 23 Haziran 2022 Cnn Türk Yayın Akışı 23 Haziran 2022 Cnn Türk Yayın Akışı

Son Dakika Güncel Ahmet Hakan'dan, Muharrem İnce'ye ilginç soru: Botoks yaptırıyor musunuz? - Son Dakika


Advertisement