Son Dakika Haberleri: Ahmet Hakan, Defne Samyeli'nin Bikinili Fotoğrafını Övenlere Tepki Gösterdi

Ahmet Hakan, Defne Samyeli'nin Bikinili Fotoğrafını Övenlere Tepki Gösterdi

7 ay önce

Ünlü yazar Ahmet Hakan, bugünkü köşe yazısında Defne Samyeli hakkında "Bu kadın 46 yaşında inanamıyorum" diyenlere sert çıktı.

Oyuncu Defne Samyeli, geçtiğimiz gün beyaz bikinili fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Samyeli'nin bu paylaşımının ardından sosyal medya kullanıcılarının oyuncunun fit vücudu için "Bu kadın nasıl 46 yaşında inanamıyorum" yorumunu yaptı. Yorumları gören Ahmet Hakan ise bugünkü köşe yazısında tepki gösterdi.

"NEBAHAT ÇEHRE DE 74 YAŞINDA"

Ahmet Hakan bugünkü yazısında şunları yazdı: Defne Samyeli'nin bikinili fotoğraflarının altına "Bu kadın 46 yaşında! İnanamıyorum" falan yazanlara sesleniyorum. Defne Samyeli 46 yaşındaysa... Monica Bellucci 53 yaşında, ki daha dün podyuma çıktı, Madonna 60 yaşında, ki sahnede dur durak bilmiyor, Nebahat Çehre 74 yaşında, ki durumu hepimizin malumu. Tabii ki takdir edelim ama mübalağa etmeyelim yani"

Defne Samyeli'nin Bikinili Fotoğrafından Sonra Kızı Deren Talu'da Bikinili Poz Verdi

Oğlunun Doğum Gününe Ahu Yağtu'yu Çağıran Cem Yılmaz'la Defne Samyeli'nin Arası Açıldı


YORUMLAR


Türkiye'nin En Köklü Otobüs Firmalarından Olan Ulusoy İçin İflas Kararı Verildi Ayvacık'taki Deprem Anının En Net Görüntüsü Ortaya Çıktı! Büyük Panik Kamerada

Vatandaşın İhbarı ile Yabancı Tabelalar Tek Tek Söküldü