Son Dakika Haberleri: Ahmet Kural'dan, NASA'nın Paylaşımına Manidar Cevap: Mahkemem Var, Gidemem

Ahmet Kural'dan, NASA'nın Paylaşımına Manidar Cevap: Mahkemem Var, Gidemem

30 gün önce

Ahmet Kural'dan, NASA'nın 'Komik astronot aranıyor' paylaşımına manidar bir cevap geldi. Kural, "Benim mahkemem var, gidemem" dedi.

BBC'nin haberine göre, NASA'nın komik bir kişinin ekiplerin gergin ortamlara baş etmesini kolaylaştıracağına işaret eden araştırmalara dayanarak dört astronot grubuyla çalışma yürüttüğü açıklandı. Bunu duyan Cem Yılmaz'ın istasyonun sosyal medya hesabına "İşim var" cevabı sosyal medyada olay olmuştu. Ünlü oyuncu Ahmet Kural'dan da NASA'nın paylaşımına ilginç bir cevap geldi.

"BENİM MAHKEMEM VAR GİDEMEM"

Bir alışveriş merkezinden çıkarken görüntülenen Murat Cemcir ve Ahmet Kural, gazetecilerin sorularını cevapladı. Hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Ahmet Kural'a NASA'nın 'Komik astronot aranıyor' haberleri soruldu. Kural, "Benim mahkemem var gidemem" cevabıyla güldürdü.


YORUMLAR


Plastik Poşet Beyanname Sürelerinde Düzenleme Komşuları Tarafından Şikayet Edilen Zanlı, Evine Gelen Polis Memurunu Bıçakladı Oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un Adnan Oktar'ın Programına Konuk Olduğu Video Sosyal Medyayı Salladı