Son Dakika Haberleri: Şiddet Haberleriyle Gündeme Gelen Ahmet Kural Kimdir?

Şiddet Haberleriyle Gündeme Gelen Ahmet Kural Kimdir?

3 ay önce

Son dönemde adı şarkıcı Sıla'ya şiddet uyguladığı gerekçesiyle gündeme gelen oyuncu Ahmet Kural kimdir? Ahmet Kural kaç yaşında?

Şiddet Haberleriyle Gündeme Gelen Ahmet Kural Kimdir?, System.String[]

Kısa süre önce şarkıcı Sıla ile birlikte olan ve Sıla'ya şiddet uyguladığı söylenen Ahmet Kural kimdir? Ahmet Kural nereli? Ahmet Kural biyografisi ve hayatı hakkında tüm bilgi haberimizde…

AHMET KURAL KİMDİR?

Başarılı oyuncu Kural, 10 Kasım 1982 tarihinde Kütahya'da dünyaya geldi. Konservatuvar eğitimi alan ablası sayesinde oyunculuğa merak sardı. Lise yıllarında tiyatro eğitimine katıldı. Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümünü bitirdi ve Bilkent Üniversitesinde master yaptı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı.

İLK OLARAK FİKRİMİN İNCE GÜLÜ'NDE YER ALDI

Eğitimi sırasında Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu kadrosuna katıldı. İlk olarak Fikrimin İnce Gülü ve Evimin Erkeği adlı dizilerde rol aldı. Ardından Gazi adlı dizide başrol oynasa da dizi tutulmadığı için 19. bölümde sonlandırıldı. Güneşin Oğlu adlı sinema filminde rol aldı. 2010 yılında Çalgı Çengi adlı sinema filminde Murat Cemcir ile başrolde oynadı. 28 Haziran 2012 tarihinde İşler Güçler adlı dizinin başrollerini Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile paylaştı.

DÜĞÜN DERNEK 2: SÜNNET EN ÇOK İZLENEN FİLM OLDU

Düğün Dernek adlı filminde Murat Cemcir'le başrolde yer alan Kural, 2014 yılında Oflu Hoca'nın Şifresi isimli filmde, Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu adlı filmde oynadı. 2014 yılında da Kardeş Payı dizisinde başrolde yer aldı. 2015 yılında yılın en çok izlenen filmi olan Düğün Dernek 2: Sünnet filminin başrollerini yine Murat Cemcir ile paylaştı.

Ahmet Kural, Sıla ve Hazer Amani'nin Samimi Görüntüleri Hakkında İlk Kez Konuştu

Hakim Karşısına Çıkan Sıla'dan Yeni Açıklama: Kimseden Korkmadan Yaşacağım

Hapis Cezası Alan Ahmet Kural'dan İlk Açıklama: Sıla Erkeğe ve Kadına Şiddete Bayılır

Ahmet Kural'a Verilen Hapis Cezasına Sıla'dan İlk Yorum: Mutluyum

Sıla'yı Dövdüğü Gerekçesiyle Yargılanan Ahmet Kural 16 Ay 20 Gün Hapis Cezasına Çarptırıldı

Ahmet Kural ve Sıla Arasındaki Darp Davasında İkinci Duruşma

Haber Yayın Tarihi : 22.04.2019 02:21 

YORUMLAR


Yüzerken kayalıkların arasında buldu, yerinden çıkarınca gözlerine inanamadı 10 milyon liralık vurgun! Üç çocuğu ve eşini bıraktı, Azeri sevgilisiyle yurt dışına kaçtı Okçular Vakfı kapatılıyor iddiasına yalanlama