Son Dakika Haberleri: Ahmet Kural, Sıla ve Hazer Amani'nin Samimi Görüntüleri Hakkında İlk Kez Konuştu

Ahmet Kural, Sıla ve Hazer Amani'nin Samimi Görüntüleri Hakkında İlk Kez Konuştu

2 ay önce

Şarkıcı Sıla Gençoğlu, geçtiğimiz aylarda MasterChef'in evli olan jüri üyesi Hazer Amani ile arabada sarmaş dolaş görüntülenmişti. Bugün çıktığı hakim karşısında hapis cezasına çarptırılan Ahmet Kural, konu hakkında ilk kez konuştu.

Oyuncu Ahmet Kural, şarkıcı Sıla Gençoğlu'na karşı "hakaret, tehdit ve kasten yaralama" suçlarını işlediği iddiasıyla yargılandığı davada, 1 yıl 4 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Adliye çıkışında açıklama yapan Kural, Sıla ile MasterChef jürisi Hazer Amani'nin arabada sarmaş dolaş çekilen görüntüleri hakkında açılama yaparak "Benden sonrası tufan" dedi.

İKİNCİ KEZ HAKİM KARŞISINA ÇIKTILAR

Şarkıcı Sıla Gençoğlu ve oyuncu Ahmet Kural arasında yaşanan şiddet olayına ilişkin davanın ikinci duruşması bugün gerçekleştirildi. Mahkeme Ahmet Kural'ın tanıklarını dinlemeyi reddetti. Oyuncu bu durum karşısında gerginleşince sesini yükseltti ve Sıla'ya karşı bazı suçlamalarda bulundu. Mahkeme sonucunda Ahmet Kural, 16 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.

"BU BİR İNTİKAM DAVASI"

Duruşma sonrası adliye önünde açıklama yapan Ahmet Kural, "Ceza yok. Şiddette kesinlikle bulunmadım ama bu iki sevgili arasında olan bir şeydi. Kendisi erkeğe de kadına da şiddet uygulamaya bayılır. Hem psikolojik hem de fiziki şiddet. Bu bir intikam davası artık. Bu mevzu burada bitmedi. Temyize gideceğiz." dedi.

Hazer Amani ve Sıla

"BENDEN SONRASI TUFAN"

Kural, Sıla ve Hazer Amani'nin geçtiğimiz aylarda arabanın arka koltuğunda sarmaş dolaş uyuması hakkında da ilk kez konuştu. Konuyla alakalı tek cümlelik açıklama yapan Kural, Benden sonrası tufan" dedi.

Ahmet Kural, Sıla ve Hazer Amani'nin Samimi Görüntüleri Hakkında İlk Kez Konuştu
Şiddet Haberleriyle Gündeme Gelen Ahmet Kural Kimdir?

Ahmet Kural'ın Şiddet Uyguladığı İddia Edilen Sıla Kimdir?

Hakim Karşısına Çıkan Sıla'dan Yeni Açıklama: Kimseden Korkmadan Yaşacağım

Hapis Cezası Alan Ahmet Kural'dan İlk Açıklama: Sıla Erkeğe ve Kadına Şiddete Bayılır

Ahmet Kural'a Verilen Hapis Cezasına Sıla'dan İlk Yorum: Mutluyum

Sıla'yı Dövdüğü Gerekçesiyle Yargılanan Ahmet Kural 16 Ay 20 Gün Hapis Cezasına Çarptırıldı

Ahmet Kural ve Sıla Arasındaki Darp Davasında İkinci Duruşma

Haber Yayın Tarihi : 22.04.2019 02:16 

YORUMLAR


Yumurtanın kolisi 4,5 liraya kadar düştü Görenlerin nutku tutuldu! Döviz bürosundan çıktı, 32 bin lirayı havaya saçtı Nijerya'da çobanlarla çiftçiler arasında çatışma çıktı: 13 ölü