Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi - Son Dakika

Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi

23.10.2020 23:42

Yeni projesi için saçlarını uzatan oyuncu Ahmet Kural, saçlarının üstünü kazıttığı ve altlarını uzattığı yeni imajını sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımına "Bundan sonra böyle" mesajını not düşen oyuncunun hayranları yeni saç stili karşısında şaşırdı.

Çağla Gizem Çelik ile aşkını gözlerden uzak yaşayan oyuncu Ahmet Kural, sosyal medya hesabı üzerinden zaman zaman yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Bir süredir saçlarını uzun kullanan Kural, imaj değişikliğine gitti.

YENİ İMAJINI INSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞTI

Ahmet Kural, saçlarının üstünü kazıttığı ve altlarını uzattığı yeni imajını Instagram hesabından paylaştı. Paylaşımına "Bundan sonra böyle" mesajını not düşen oyuncunun hayranları yeni saç stili karşısında şaşırdı.

Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi

Takipçilerinin kimi beğenirken, kimi de "Olmamış reis be" yorumunda bulundu.

Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi

Son Dakika Magazin Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Ermeniler Zengilan'dan sonra Gubadlı'da da aynı alçaklığı yaptı! Tarihi cami domuz ahırına çevrilmiş F.Bahçe, Ziraat Türkiye Kupası'nda Sivas Belediyespor ile eşleşti Şoke eden görüntü! Sapanca Gölü'nü soktukları kepçe ile talan ettiler Son dakika! Fabrikada süt banyosu yapan ve o anları kayda alan kişi tutuklandı Trump'ın oğlundan babasına topyekün savaş çağrısı: Bu pisliği temizlemenin zamanı geldi Timur Selçuk'un ani ölümü sanat camiasını yıktı Son Dakika! Rekabet Kurumu, elektronik pazar yeri Sahibinden.com için soruşturma başlattı Yaşlı kadının başına gelenler, tüyler ürpertti: Kahvesine uyuşturucu hap koyup, zorla ilişkiye girdiler