Son Dakika Haberleri: Ahmet Selçuk İlkan 'Unutulmayan Şarkılar Vol2' Albümü Çıktı!

Ahmet Selçuk İlkan 'Unutulmayan Şarkılar Vol2' Albümü Çıktı!

12 ay önce

Ahmet Selçuk İlkan'ın merakla beklenen proje albümü Poll Production by Polat Yağcı etiketiyle bugün müzikseverlerle buluşuyor.

Ahmet Selçuk İlkan 'Unutulmayan Şarkılar Vol2' Albümü Çıktı!, System.String[]

UNUTULMAZ ŞARKILARA EFSANE YORUMLAR

Müziğin dev isimlerinin en sevilen Ahmet Selçuk İlkan şarkılarını yorumladığı albüm, tam bir yıldızlar geçidine sahne oldu. Birbirinden değerli 30 sanatçının yer aldığı Ahmet Selçuk İlkan 'Unutulmayan Şarkılar Vol 2' albümü toplamda iki cd olarak raflardaki yerini aldı.

YILDIZLAR KARMASI

MÜZİĞİN DEV İSİMLERİ 'AHMET SELÇUK İLKAN' İÇİN BULUŞTU!

İbrahim Tatlıses, Cengiz Kurtoğlu, Emel Sayın, Serkan Kaya, Zara, Demet Akalın, Berkay, Ebru Yaşar, Merve Özbey, Mehmet Erdem, Fettah Can, Rubato, Ziynet Sali, Yaşar, Rober Hatemo, Çağatay Akman, Ferhat Göçer, Soner Arıca, Şevval Sam, Haktan, Metin Şentürk, Sinan Özen, Suavi, Baha, Elif Kaya, Sami Levi ve Nil Burak gibi Türkiye'nin en önemli yorumcuları unutulmaz Ahmet Selçuk İlkan şarkılarında buluştu.

Geçmişten bugüne en güzel Ahmet Selçuk İlkan eserlerinin yorumlandığı bu albümde, yıldız isimler İlkan'a 41. yılında vefa dolu bir hediye sundular.

TÜRKİYE'DE BİR İLK!

2012 yılında 'Orhan Gencebay ile Bir Ömür' albümü ile Türkiye müzik piyasasına ilk tribute albümü kazandıran başarılı yapımcı Polat Yağcı, 'Ahmet Selçuk İlkan Unutulmayan Şarkılar' albümü ile yine bir ilke imza atıyor. Albüm henüz piyasaya çıkmamışken 10 şarkıya video klip çekildi ve bunlardan beşi müzik kanallarındaki yerini aldı.Albümün heyecanla beklenen diğer klipleri ise önümüzdeki günlerde müzikseverlerle buluşacak.

Haber Yayın Tarihi: 19.12.2018 09:41 Kaynak: BültenlerGaziantepli oto tamircisinin geliştirdiği sistem ile araçlar yüzde 50 suyla çalışıyor
Evlerine gelen temizlikçiden şüphelenip odaya kamera koydular, hayatlarının şokunu yaşadılar Ukrayna'da üniversiteli kızları öldüren sanık: Mesleğim dolandırıcılık, aylık gelirim 100 bin lira