Ahmet Ürkmezgil: 'İyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum' - Son Dakika

Ahmet Ürkmezgil: 'İyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum'

30.08.2019 15:43
Ahmet Ürkmezgil: 'İyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum', System.String[]

Ürkmezgil, rakip seçme ve ayırma bir lükslerinin olmadığını belirterek, "Bizim grubumuz da güçlü bir grup. Mevsim şartları açısından düşünüldüğünde korkulmayacak rakipler.

Ürkmezgil, rakip seçme ve ayırma bir lükslerinin olmadığını belirterek, "Bizim grubumuz da güçlü bir grup. Mevsim şartları açısından düşünüldüğünde korkulmayacak rakipler. İnşallah iyi sonuçlar alırız. Beşiktaş Avrupa'da iyi sonuçlar alan bir kulüptür. Yine iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum" dedi.

Beşiktaş'ın gruptaki rakiplerinden Braga'nın, geçtiğimiz sezon Porto'ya 3-2 kaybettiği maçın özetini izliyoruz...

Transfer çalışmalarıyla ilgili olarak ise Ürkmezgil şöyle konuştu:

"Transferleri başkanımız ve arkadaşlarımız sıkı bir elketen geçirerek yaptıklar. İnce eleyip sık dokudular. Nokta transferler oldu. Maddi olarak uygun ve gerçekten istenen yerlere transfer yapıldı. İnşallah hayırlı olur. Evet herkesin Burak'ın sakatlığından sonra Avrupa Ligi'ni de düşünerek forvet transferi düşüncesi var. Bizim de böyle bir düşüncemiz var. Ama transfer konusunu gizlilik ve titizlik içerisinde yürütülüyor. Dolayısıyla ben de açıklanmadan bir saat öğrenci öğrenmiş oluyorum."

Ahmet Ürkmezgil: 'İyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum'

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Spor Ahmet Ürkmezgil: 'İyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum' - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Sokak ortasında öldürülen Hazal'ın son mesajları ortaya çıktı: Silahla gelip beni bir yere kilitledi Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi Cem Yılmaz'dan Fahrettin Koca'ya çağrı: Sağlık personellerine moral toplantısı verin, ücret almadan gelirim Dolar 7,82 ile son iki haftanın en düşük seviyesini gördü Son Dakika! Buğday, arpa ve mısır ithalatında gümrük vergisi 1 Ocak'a kadar sıfırlandı Yasaklı saatlerde alkol satana 320 bin liraya kadar ceza kesilecek 13 yaşındaki oğlu öldürülen anne: Bıçak görmeye dayanamıyorum Ermenistan'a cepheyi dar eden SİHA'lar, Azerbaycan halkının gündemi oldu: Ele geçirilen köylere "Bayraktar" adı verilsin