Son Dakika Haberleri: Aiçü'de Kalite Yönetim Sistemi Toplantısı Yapıldı

Aiçü'de Kalite Yönetim Sistemi Toplantısı Yapıldı

7 gün önce

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nde (AİÇÜ) "Kalite Yönetim Sistemi Bilgilendirme Toplantısı" yapıldı.

Aiçü'de Kalite Yönetim Sistemi Toplantısı Yapıldı, System.String[]
 Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nde (AİÇÜ) "Kalite Yönetim Sistemi Bilgilendirme Toplantısı" yapıldı.

AİÇÜ Rektörlüğü bünyesindeki Kalite Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen toplantı, Rektör Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut başkanlığında yapıldı.

Karabulut, toplantıda yaptığı konuşmada, kalite yönetim sisteminin üniversite için önemine vurgu yaptı.

Öğrenci odaklı bir eğitim, öğretim anlayışının yanı sıra tüm çalışanların memnuniyetini önemsediklerini ifade eden Karabulut, şunları kaydetti:

"Gelişen dünyaya uyum sağlamak ve uluslararası standartlara ulaşmak amacıyla belirleyeceğimiz yeni kalite anlayışımızla, misyon ve vizyonumuzla ön plana çıkmayı hedefliyoruz.

Bu nedenle Kalite Koordinatörlüğünün yürüteceği standardizasyon çalışmalarını yakından takip edeceğim. Ayrıca bu süreçte tüm personelimizin de aynı özveriyle çalışacağına şüphem olmadığını belirtmek isterim."

Kalite birim temsilcilerine Kalite Yönetim Sisteminin tanıtılmasıyla son bulan toplantıya, rektör yardımcıları, dekanlar ve idari personel katıldı.Kuşadası'nda Cami Minaresinden Ezan Yerine Türkü Sesi Yükseldi Kıbrıs Rum Kesimi'nden Doğal Gaz Çağrısı: Türkiye İzin Verirse Müzakereler Başlar!

İnternet Yayınları RTÜK Denetimine Giriyor! Tasarı Kabul Edildi Rusya, Esad'ın Katliamlarının Sürdüğü Doğu Guta'yla İlgili BMGK'yı Toplantıya Çağırdı