Aile Eğitimini Tamamlayan Kursiyerlere, Sertifika Verildi - Son Dakika

Aile Eğitimini Tamamlayan Kursiyerlere, Sertifika Verildi

19.01.2012 17:21
Aile Eğitimini Tamamlayan Kursiyerlere, Sertifika Verildi, System.String[]

Karamürsel'de aile eğitimini tamamlayan 40 kursiyere sertifika verildi.

Karamürsel'de aile eğitimini tamamlayan 40 kursiyere sertifika verildi.

İlçe merkezindeki bir kafede düzenlenen sertifika dağıtım töreninde konuşan Karamürsel Kaymakamı Celil Ateşoğlu, aile eğitimine yönelik kursların açılmasını taktirle karşıladığını belirtti.

Kursların çocuklar ile anne ve baba arasındaki ilişkilerin gelişmesine yardımcı olacağını söyleyen Ateşoğlu, özellikle ilköğretim öğrencilerinin ailelerine verilen eğitimlerin arttırılmasını umduklarını ifade etti.

Kursları başarıyla tamamlayan kursiyerlere, Ateşoğlu ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım tarafından sertifikaları verildi.

- KOCAELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Aile Eğitimini Tamamlayan Kursiyerlere, Sertifika Verildi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Rusları çaresiz bırakan Bayraktar SİHA'nın iki büyük sırrı Abdurrahim Albayrak'ın istifa kararı aldığı, erken seçim şartıyla vazgeçtiği ortaya çıktı Kocasını başka bir kadının evinde yakalayan eş, mahalleyi ayağa kaldırdı 4. kattan düşüp hayatını kaybeden Cemil Taş, milli sporcu Ayşe Taş'ın 24 yıl sonra kavuştuğu babası çıktı Çağla Şıkel'e korkunç tehdit: Seni ve çocuklarını öldüreceğim Masumlar Apartmanı'nın 7. bölüm fragmanı yayınlandı! Han'ın itirafı İnci'yi şoke etti Doğum yapan köpek, fıstık yeşili yavru dünyaya getirdi Kapkaççı akrabalar takip ettikleri yaşlı adamın 25 bin lirasını alıp kaçtı! O anlar kameralara yansıdı