Aile Hikayeleri Objektiflere Yansıyacak - Son Dakika

Aile Hikayeleri Objektiflere Yansıyacak

11.09.2013 11:02
Aile Hikayeleri Objektiflere Yansıyacak, System.String[]

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, gelenekselleştirdiği Ulusal Aile Fotoğraf Yarışması'nın bu yıl üçüncüsünü düzenliyor.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, gelenekselleştirdiği Ulusal Aile Fotoğraf Yarışması'nın bu yıl üçüncüsünü düzenliyor. Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü "Fotoğraflarla Aile" konulu ve ödüllü bir fotoğraf yarışması organize ediyor. Ailelerin kendi hikayelerini kendi objektifleriyle anlatacakları yarışma; "Ailede Sevgi" ve "Çalışan, Üreten Aileler" temalı iki kategoride gerçekleşecek.

Toplumda aile olgusuna dikkat çekmek ve aile konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla organize edilen 3'üncü Ulusal Aile Fotoğrafları Yarışması'na başvurular 1 Ekim 2013 tarihine kadar devam edecek. Ailenin yükselen bir değer olarak ön plana çıkarılması hedeflenen yarışmada her iki kategoride dereceye girecek üç fotoğrafa 2 bir lira değerinde başarı ödülü verilecek.

Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu tarafından da desteklenen yarışma, fotoğraf sanatı ile ilgilenen herkese açık olacak ve yaş sınırı olmaksızın katılımcılar kendi anlatım biçimlerine uygun her türlü yaklaşım ve yorumu kullanmakta serbest olacak.

Değerlendirme jürisinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı temsilcisi ile fotoğraf sanatçıları Prof. Dr. Adnan Ataç, Prof. Dr. Güler Ertan, İbrahim Demirel, Sami Türkay, Tansu Gürpınar ve Zeynel Yaşilay'ın bulunduğu yarışma sonunda, sergilenmek üzere 50 eser seçilecek.

Sergilenmek üzere seçilen fotoğraflara 200 lira para ödülü ve başarı belgesinin takdim edileceği "Fotoğraflarla Aile" yarışması sonunda Bakanlık ödül almayan ve sergilenmeyen fotoğraflardan uygun gördüklerinin kullanım hakkını da 100 lira bedel karşılığında alacak.

Başvuruların devam ettiği yarışma ile ilgili detaylı bilgi www.aile.gov.tr internet adresinden alınabilir. - ANKARA

Aile Hikayeleri Objektiflere Yansıyacak

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Aile Hikayeleri Objektiflere Yansıyacak - Son Dakika


Son Dakika

Sultangazi'de alkollü olan bir vatandaş, elinde sopayla geldiği camide cemaate ve imama saldırdı 16:03 Sultangazi'de alkollü olan bir vatandaş, elinde sopayla geldiği camide cemaate ve imama saldırdı Bursa'da bir işçi 1,5 tonluk elektrik trafosunun altında kalarak yaşamını yitirdi 16:01 Bursa'da bir işçi 1,5 tonluk elektrik trafosunun altında kalarak yaşamını yitirdi Eskişehir'de 63 dairesi olan ev sahibi, isyan etti: Öğrenciler yüzünden yıl sonunda en az 6 bin lira çöpe gidiyor 15:59 Eskişehir'de 63 dairesi olan ev sahibi, isyan etti: Öğrenciler yüzünden yıl sonunda en az 6 bin lira çöpe gidiyor
Son dakika: Tüketici kredilerine yeni düzenleme geldi: 50 bin lira üstündeki kredilerde vade 36 aydan 24 aya düşürüldü 15:37 Son dakika: Tüketici kredilerine yeni düzenleme geldi: 50 bin lira üstündeki kredilerde vade 36 aydan 24 aya düşürüldü Bahçeşehir Koleji'nde, servis ücretlerinin iadesini isteyen velilerin çocuklarına ayrı muamele 15:19 Bahçeşehir Koleji'nde, servis ücretlerinin iadesini isteyen velilerin çocuklarına ayrı muamele Çift doz aşı yaptıran vatandaşlar, temaslı olduğu zaman karantinaya alınmayacak 15:10 Çift doz aşı yaptıran vatandaşlar, temaslı olduğu zaman karantinaya alınmayacak
Midesindeki kokain patlayan uyuşturucu kuryesi, hayatını kaybetti 14:37 Midesindeki kokain patlayan uyuşturucu kuryesi, hayatını kaybetti Celal Şengör'ün 14:26 Celal Şengör'ün "Eteğini kaldırıp tokat attım" dediği öğrencisi ortaya çıktı! Saniye Güven Neumann, Güney Afrika'da öğretim üyeliği yapıyormuş
Advertisement