Aile Öğretmenliği Projesi Yığılca'da Devam Ediyor - Son Dakika

Aile Öğretmenliği Projesi Yığılca'da Devam Ediyor

02.01.2012 21:27
Aile Öğretmenliği Projesi Yığılca'da Devam Ediyor, System.String[]

Yığılca Mevlana İlköğretim Okulu öğretmenleri, Düzce Valiliğince başlatılan Aile Öğretmenliği Projesi kapsamında öğrenci ve velilerle bir araya geldi.

Yığılca Mevlana İlköğretim Okulu öğretmenleri, Düzce Valiliğince başlatılan Aile Öğretmenliği Projesi kapsamında öğrenci ve velilerle bir araya geldi.

Mevlana İlköğretim Okulu öğretmenlerinden Mümine Erkan ve Sibel Metin, Düzce Merkez'de bulunan oyun parkında öğrencilerle bir araya gelerek doyasıya eğlendi.

Daha sonra öğrenci velileriyle bir restoranda yemekte bir araya gelen öğretmenler, velilerle sohbet ederek çocukları hakkında velilerden bilgi aldı.

Etkinliğe katılan veliler, Düzce Valiliğince hayata geçirilen projenin önemli bir proje olduğunu belirterek, bu tür etkinliklerin çocukların eğitimi üzerinde olumlu yansımaları olduğunu dile getirdi.

- DÜZCE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Aile Öğretmenliği Projesi Yığılca'da Devam Ediyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama