Aile Okulu Semineri Yapıldı - Son Dakika

Aile Okulu Semineri Yapıldı

10.11.2017 12:55
Aile Okulu Semineri Yapıldı, System.String[]

Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü Aile ve Dini Rehberlik Daire Başkanlığı tarafından planlanan “Aile Okulu Seminerleri” sona erdi.

Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü Aile ve Dini Rehberlik Daire Başkanlığı tarafından planlanan "Aile Okulu Seminerleri" sona erdi.

Tekirdağ Diyanet Eğitim Merkezi Toplantı Salonunda 100 din görevlisi ve eşlerine yönelik tertip edilen seminerde aile, aile içi mahremiyet, eşler arası iletişim, çocuk ve çocuk eğitimi, aile ve medya okuryazarlığı, Kur'an-ı Kerim ve Sünnet perspektifinde aile olmak, aile kalmak, ailede fıkıh meseleleri ve mahremiyet bilinci konuları ele alındı.

İki gün süren ve açılış konuşması Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek tarafından yapılan Aile Okulu Semineri, Başkanlık Vaizi Nurettin Muhtar Acar, Din İşleri Yüksek Kurulu Uzmanı İdris Bozkurt, Psikolog Rukiye Karaköse, Vaiz Hatice Kahyaoğlu, Vaiz Ömer Aydın, Namık Kemal Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Muzaffer Üzümcü ve Başkanlık Basın ve Halkla İlişkiler personeli Muhammed Cüneyd Çiğdemli tarafından sunuldu.

Seminer, Tekirdağ İl Müftüsü İsmail İpek ile birlikte hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi. - TEKİRDAĞ

Aile Okulu Semineri Yapıldı
Aile Okulu Semineri Yapıldı
Aile Okulu Semineri Yapıldı
Aile Okulu Semineri Yapıldı
Aile Okulu Semineri Yapıldı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Aile Okulu Semineri Yapıldı - Son Dakika


Son Dakika

Paşinyan'ın, Putin ile yapacağı görüşme sonrası istifa edeceği iddia edildi Koronavirüs henüz bitmeden İngiltere'de kuş gribi salgını patlak verdi Bursa'nın en uzun süreli valisi Zekai Gümüşdiş 94 yaşında vefat etti Tarla sürerken traktörden düşen sürücü, hayatını kaybetti Son Dakika: TSK'ya yönelik sözleri için CHP Milletvekili Ali Mahir Başarır hakkında soruşturma başlatıldı Anıl Karaer'in top toplayıcı çocuğa doğru sert bir vuruş yaptı ve büyük tepki çekti Son Dakika! RTÜK, CHP'li vekilin Türk ordusuna yönelik "satılmış" sözlerini sarf ettiği yayına ilişkin inceleme başlattı Ermenistan ordusundan alçak tuzak! Geri çekildikleri bölgelere binlerce mayın bırakmışlar