Aileler Tesisin Önünde Ayrılmıyor - Son Dakika

Aileler Tesisin Önünde Ayrılmıyor

02.01.2012 13:43
Aileler Tesisin Önünde Ayrılmıyor, System.String[]

Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesindeki askeri silah mühimmat deposunda gerçekleşen patlama sonrası ölen vatandaşların aileleri tesisin önünden ayrılmıyor.

Kırıkkale'nin Yahşihan ilçesindeki askeri silah mühimmat deposunda gerçekleşen patlama sonrası ölen vatandaşların aileleri tesisin önünden ayrılmıyor. İncelemede bulunmak üzere Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Bekir Kalyoncu, Kırıkkale Emniyet Müdürü Kadri Kartal ve Yahşihan Kaymakamı Ahmet Ferhat Özen de patlama alanına geldi.

Patlamanın ardından araştırmalara TSK Özel Kuvvetler Komutanlığı ekipleri de katıldı. Tam donanımlı araçlar olay mahallinde çalışmalara başladı. Gece vardiyasında çalışanların Salih Erkeç (43), Adnan Dağdeviren (46), Cezair Çalışkan (30) ve Samet Aygar (19) olduğu, 3 kişinin cesedine ulaşıldığı öğrenildi.

Patlama, Yahşihan'daki Türk Silahlı Kuvvetleri Mühimmat Ana Depo Komutanlığı Ayırma ve Ayıklama Tesisi'nde, saat 00.40 sıralarında meydana geldi. İnfilakın sebep olduğu yangın itfaiye ekiplerince söndürüldü. 4 kişinin kaybolduğu patlama sonrası çıkan yangının söndürülmesiyle Kırıkkale İtfaiyesi olay yerinden ayrıldı. Tedbir olarak Makine Kimya Endüstrisi Kurumu (MKEK) ekibi olay yerinde kaldı.

Patlamada büyük çaplı maddi hasarın meydana geldiği belirtildi.

Aileler Tesisin Önünde Ayrılmıyor
Aileler Tesisin Önünde Ayrılmıyor
Aileler Tesisin Önünde Ayrılmıyor

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Aileler Tesisin Önünde Ayrılmıyor - Son Dakika


Son Dakika

Fenerbahçe'nin ikna etmeye uğraştığı Dorukhan Toköz için G.Saray'ın teklifi ortaya çıktı Son Dakika! CHP'den istifa eden Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy ve yardımcıları sahtecilik suçlamasıyla gözaltına alındı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'dan dikkat çeken Bülent Arınç paylaşımı: Ne adalet arayışımızdan vazgeçeriz ne de iddialarımızdan MasterChef Türkiye'de haftanın ilk eleme adayı belli oldu Takla atan araçtan kurtulan alkollü sürücü isyan etti: Ben bu hayatta hiçbir şeye sap olamadım Trafik cezası olanlar dikkat! Yapılandırmada borcunu peşin ödeyene yüzde 25 indirim uygulanacak Oyuncu Didem Balçın, hamile olduğunu açıkladı Jamie Vardy'nin eşi, kendisine kocasının cinsel ilişki videosuyla şantaj yapan kişinin planını ifşa etti