Son Dakika Haberleri: Adıyaman'da Ailesinden 5 Kişiyi Katleden Cani Kaçarken Mezarlıkta Yakalandı!

Adıyaman'da Ailesinden 5 Kişiyi Katleden Cani Kaçarken Mezarlıkta Yakalandı!

7 ay önce

Adıyaman'da sorunlu olduğu kardeşi, babası, yengesi ve iki küçük yeğenini öldüren cani yakalanınca intihara kalkışmıştı. Cinnet getiren cani, köy mezarlığında kıstırılarak yakalandı.

Adıyaman'ın Besni ilçesinde kendi ailesinden 5 kişiyi öldürdükten sonra kaçan şahıs, jandarma ekiplerince köy mezarlığında kıstırıldı. Jandarma ekiplerinden kaçamayacağını anlayan şahıs ailesini katlettiği silahla intihar teşebbüsünde bulundu.

AİLESİNDEN 5 KİŞİYİ TEK TEK ÖLDÜRDÜ

Besni ilçesine bağlı Eğerli köyünde arazi paylaşımı nedeniyle babası ve kardeşleriyle sorunu olan Salih Albay (35), önce babası Hamdi Albay'ı, ardından ağabeyi Hicabi Albay, ağabeyinin eşi Serpil Albay ile yeğenleri 3 yaşındaki Devran ve 2 yaşındaki Ceyda Albay'ı tek kırma tüfek ile vurdu. Silah seslerinin gelmesiyle çevredeki vatandaşlar durumu jandarma ekiplerine bildirdi.

KAÇAMAYINCA KENDİSİNİ ÇENESİNDEN VURDU

Kısa sürede olay yerine gelen jandarma ekipleri kendi ailesini katleden Salih Albay'ı yakalamak istedi. Elindeki silahı bırakmayan ve jandarma ekiplerinin de 'dur' ikazlarına uymayan Salih Albay, köy mezarlığı içerisinde çevresi tamamen sarıldı. Mezarlık içerisinde kıstırılan Salih Albay, kaçamayacağını anlayınca ailesini katlettiği tüfek ile kendisini çenesinden vurdu.

İLK MÜDAHALE OLAY YERİNDE YAPILDI

Yaralanan Salih Albay, olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından önce Besni Devlet Hastanesine ardından da Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Hastanede tedavi altına alınan Salih Albay, sağlık durumunun ciddiyetini koruması üzerine hastanenin yoğun bakım ünitesine kaldırıldı.

5 KİŞİLİK AİLENİN CESETLERİ ADLİ TIPA SEVK EDİLDİ

Olay yerinde hayatını kaybeden Hamdi, Hicabi, Serpil, Devran ve Ceyda Albay'ın cenazeleri, olay yerinde jandarma ekipleri ve cumhuriyet savcısının yaptığı incelemelerin ardından Besni Devlet Hastanesine daha sonra ise Malatya Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Adıyaman'da Dehşet! Cinnet Getirip Ailesinden 5 Kişiyi Öldürdü


YORUMLAR


Çankırı'da Bulunan 5 Bin Yıllık Mağara, Türkiye'nin 400 Yıllık İhtiyacını Karşılayacak Rezerve Sahip 16 Yaşındaki Kız "Gitmek İstemiyorum" Dese de İcra Memurları Zorla Anneyle Görüştürdü

Son Dakika! Erdoğan'ın ABD'li Senatör'le Fazıl Say'ın Konserini İzlemesine Bahçeli'den Yorum: Memnun Edici