Ajdar Anık'tan Twitter'daki Sahte Hesap Açıklaması - Son Dakika

Ajdar Anık'tan Twitter'daki Sahte Hesap Açıklaması

02.02.2015 19:17
Ajdar Anık'tan Twitter'daki Sahte Hesap Açıklaması

Ajdar Anık, sosyal medyada ve özellikle Twitter'da "@AjdarOnline" gibi kendisiyle ilgisi olmayan fake hesaplar açılarak isminin kullanıldığını söyledi. Ajdar, gerçek Twitter hesabının "@theworldstaras" olduğunu açıkladı.

Ajdar Anık, bir açıklama yaparak hakkında sosyal medyada fake hesaplar açılarak mağdur edildiğini, isminin kullanıldığını söyledi. Anık, @AjdarOnline hesabının sahte olduğunu, kendisiyle hiç bir ilişkisi olmayan mesajlar atıldığını belirtti.

Ajdar, kendi resmi Twitter adresinin "@theworldstaras" olduğunu söyleyerek hayranlarının kendisini bu adresten takip edebileceğini açıkladı.

"DAVA AÇACAĞIM"

Ajdar, hakkında açılan sahte hesaplar hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağını ve gerekli yasal takipleri yaptığını belirtti.

Ajdar Anık, belediye ve benzeri resmi kurumların da sahte hesapları dikkate alınmaması ricasında bulundu. Ajdar konuyla ilgili bir de fotoğraf paylaşarak tepkisini gösterdi.

Ajdar Anık'tan Twitter'daki Sahte Hesap Açıklaması

YORUMLAR
500
Sedat Peker'in son görüntüsünü eşi paylaştı: Koşulları zorlayıp çekip paylaşıyorum sizler için Sedat Peker'in son görüntüsünü eşi paylaştı: Koşulları zorlayıp çekip paylaşıyorum sizler için Fenerbahçe, 5 yıldızlı logosunu paylaştı, Galatasaray 'göndermeli' günaydın mesajıyla karşılık verdi Fenerbahçe, 5 yıldızlı logosunu paylaştı, Galatasaray 'göndermeli' günaydın mesajıyla karşılık verdi İngiliz ordusunun sosyal medya hesapları hacklendi İngiliz ordusunun sosyal medya hesapları hacklendi
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Güncel Ajdar Anık'tan Twitter'daki Sahte Hesap Açıklaması - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement