Ajdin Hasic 18 yaşını doldurdu! İmzalar atılıyor - Son Dakika

Ajdin Hasic 18 yaşını doldurdu! İmzalar atılıyor

3 ay önce

Geleceğin yıldızı olarak gösterilen Bosna Hersekli Ajdin Hasic, 18 yaşını doldurdu. Sezon başı kamp döneminden beri Beşiktaş A Takımı ile çalışmalarını sürdüren genç oyuncu ile resmi sözleşmenin önümüzdeki günlerde imzalanması bekleniyor.

Transfer döneminde adı uzun süre Beşiktaş ile anılan ve daha sonra Siyah-Beyazlıların kamp kadrosuna katılarak antrenmanlara çıkan Ajdin Hasic'ten müjde geldi. Yaz dönemi kampında takımla antrenmanlara çıkan Ajdin Hasic, bugün 18 yaşını resmen doldurdu. Resmi sözleşme imzalamak için 18 yaşını doldurmasını bekleyen Beşiktaş, geleceğin yıldızı olarak gösterilen Hasic'i resmen açıklayabilir.

SAĞ AÇIK VE ON NUMARA POZİSYONLARINDA OYNUYOR

Geleceğin futbolcuları arasında gösterilen Ajdin Hasic, Hırvatistan'ın futbolcu bankası olarak görülen Dinamo Zagreb'in kadrosunda bulunuyordu. Sağ açık ve on numara pozisyonlarında oynayabilen Hasic, sol ayağını kullanıyor ve yüksek teknik kapasitesi ile dikkat çekiyor. Bosna Hersek'in alt yaş kategorilerinde forma giyen Hasic, U-19 takımının kaptanlığını yapıyor. Ajdin Hasic ile Benfica, Real Madrid, Barcelona, Dortmund, Everton ve Salzburg da ilgileniyordu.

(Fanatik)

Ajdin Hasic 18 yaşını doldurdu! İmzalar atılıyor
Haber Yayın Tarihi: 07.10.2019 05:49 

YORUMLAR


Son Dakika

Erdoğan'ın müjdesini verdiği '100 Bin Sosyal Konut Projesi' kapsamında konut yapılacak ilçeler belli oldu
Emekli maaşlarına 74 ile 356 lira arasında artış göründü Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi