Son Dakika Haberleri: AK Parti Adayı Yıldırım'dan "Her Şey Çok Güzel Olacak" Sloganıyla İlgili Açıklama: Bu da Demokrasinin Güzelliği

AK Parti Adayı Yıldırım'dan "Her Şey Çok Güzel Olacak" Sloganıyla İlgili Açıklama: Bu da Demokrasinin Güzelliği

30 gün önce

AK Parti İstanbul adayı Binali Yıldırım, vatandaşların "Her şey çok güzel olacak" sloganları atmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Bu da demokrasinin güzelliği. Görüşlerimiz tabii ki farklı oluyor ancak aynı ülkede yaşıyor ve aynı havayı teneffüs ediyoruz." dedi.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, gazetecilerin "Her şey çok güzel olacak" sloganlarının da atıldığını hatırlatması üzerine, "Bu da demokrasinin güzelliği. Ne kadar güzel, insanlar düşüncelerini ifade edebilir ama hiçbir zaman birbirimize ağır sözler, söylememeliyiz. Görüşlerimiz tabii ki farklı oluyor ancak aynı ülkede yaşıyor ve aynı havayı teneffüs ediyoruz." ifadelerini kullandı.

YILDIRIM'IN ZİYARETİNDE "HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK" SLOGANLARI ATILDI

Beşiktaş Çarşısı'nda vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, kendisine sevgi gösterisinde bulunanlarla fotoğraf çektirdi. Esnaf ziyareti de yapan Yıldırım, balıkçılarla sohbet ederek sorunlarını dinledi. Ziyaret sırasında çevredeki bazı kişiler ise "Her şey çok güzel olacak" şeklinde slogan attı.

Kartal Heykeli önündeki Türkiye Gençlik Birliği standına da ziyarette bulunan Binali Yıldırım, ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Çarşı ziyaretinin gayet iyi geçtiğini söyleyen Yıldırım, bir saattir Çarşı'yı gezdiğini ve buranın oldukça yoğun ve hareketli olduğunu dile getirdi.

"HİÇBİR ŞEY GÖNÜL KIRMAYA DEĞMEZ"

Yıldırım, bir gazetecinin Çarşı'da yoğun ilginin yanı sıra "Her şey çok güzel olacak" sloganlarının da atıldığını hatırlatması üzerine, "Bu da demokrasinin güzelliği. Ne kadar güzel, insanlar düşüncelerini ifade edebilir ama hiçbir zaman birbirimize ağır sözler, söylememeliyiz. Görüşlerimiz tabii ki farklı oluyor ancak aynı ülkede yaşıyor ve aynı havayı teneffüs ediyoruz. Tasamız bir, sevincimiz bir, hiçbir şey bir gönül kırmaya değmez." diye konuştu.

AK Parti Adayı Yıldırım'dan  Her Şey Çok Güzel Olacak  Sloganıyla İlgili Açıklama: Bu da Demokrasinin Güzelliği
Haber Yayın Tarihi : 18.05.2019 09:57 Akademetre Araştırma Şirketi: Kararsız kitlenin oranı 7,1'e indi Şizofreni hastası kadına ormanda kabusu yaşatan sapık: Kısmetim ayağıma geldi Demirtaş'tan 23 Haziran tweeti: İmamoğlu'nun söyleminin desteklenmesi gerektiğine inanıyoruz