AK Parti Ahlat İlçe Başkanı Subaşı'dan Teşekkür - Son Dakika

AK Parti Ahlat İlçe Başkanı Subaşı'dan Teşekkür

12.01.2012 15:21
AK Parti Ahlat İlçe Başkanı Subaşı'dan Teşekkür, System.String[]

AK Parti Ahlat İlçe Başkanı Mesut Subaşı, depremden ve don olayından zarar gören Bitlis ve Ahlatlı vatandaşların borçlarının ertelenmesi yönünde karar alan Bakanlar Kurulu'na teşekkür etti.

AK Parti Ahlat İlçe Başkanı Mesut Subaşı, depremden ve don olayından zarar gören Bitlis ve Ahlatlı vatandaşların borçlarının ertelenmesi yönünde karar alan Bakanlar Kurulu'na teşekkür etti.

Subaşı, gazetecilere yaptığı açıklamada, yaşanan afetlerden etkilenen Bitlis'teki gerçek ve tüzel kişi üreticilerin borçlarının ertelenmesinin bölge halkını sevindirdiğini söyledi.

Subaşı, şöyle konuştu:

"23 Ekim 2011 tarihinde, Van'da meydana gelen deprem nedeniyle zarar gören Bitlis'teki gerçek ve tüzel kişi üreticilerin borçlarının ertelenmesi ve 04 ve 14 Kasım 2011 tarihleri arasında Bitlis'te meydana gelen don afetinden dolayı zarara uğrayan çiftçinin Ziraat Bankası, Halk Bankası ve kooperatiflere olan borçlarının ertelenmesiyle ilgili başta Sayın Başbakanımız olmak üzere Bakanlar Kurulu üyelerine ve özellikle konunun başından beri yakın takipçileri olan AK Parti Bitlis Milletvekilleri Vahit Kiler ile Vedat Demiröz'e, partimiz ve Ahlatlı hemşehrilerimiz adına teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunarız."

- BİTLİS

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel AK Parti Ahlat İlçe Başkanı Subaşı'dan Teşekkür - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Ferdi Tayfur'un yeni imajı görenleri şaşırttı! Sanatçıyı görenler tanıyamadı 10:42 Ferdi Tayfur'un yeni imajı görenleri şaşırttı! Sanatçıyı görenler tanıyamadı Sarı-Kırmızılılardan dev bütçe! Patrick van Aanholt transferi pahalıya patladı 10:29 Sarı-Kırmızılılardan dev bütçe! Patrick van Aanholt transferi pahalıya patladı Marmaris'teki yangını çıkardığı iddia edilen çocukların sorgusu için pedagogların karakola gelmesi bekleniyor 10:21 Marmaris'teki yangını çıkardığı iddia edilen çocukların sorgusu için pedagogların karakola gelmesi bekleniyor
Genç kadını sokak ortasında dövdüler! Şiddet anları kameralarda 10:15 Genç kadını sokak ortasında dövdüler! Şiddet anları kameralarda Dehşet veren anlar! İntihar eden gencin son sözü 10:07 Dehşet veren anlar! İntihar eden gencin son sözü "Geliyorum beyler" oldu Yanan ormanların yeniden ağaçlandırılması için birçok ünlü isim Tema Vakfı'na bağış yapmaya başladı 09:56 Yanan ormanların yeniden ağaçlandırılması için birçok ünlü isim Tema Vakfı'na bağış yapmaya başladı
Süreyya Yalçın, yanan ormanın dumanında poz verip paylaştı! Gelen tepkiler üzerine fotoğrafı kaldırdı 09:49 Süreyya Yalçın, yanan ormanın dumanında poz verip paylaştı! Gelen tepkiler üzerine fotoğrafı kaldırdı Sosyal medya bu iddia ile karıştı: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk istifa mı etti? 09:34 Sosyal medya bu iddia ile karıştı: Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk istifa mı etti?
Advertisement