AK Parti Amasra ve Kurucaşile ilçe kongreleri yapıldı - Son Dakika

AK Parti Amasra ve Kurucaşile ilçe kongreleri yapıldı

07.09.2020 12:21
AK Parti Amasra ve Kurucaşile ilçe kongreleri yapıldı, System.String[]

AK Parti Amasra ve Kurucaşile ilçe kongrelerinin yapıldığı bildirildi.

AK Parti Amasra ve Kurucaşile ilçe kongrelerinin yapıldığı bildirildi.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Amasra'da yapılan kongrede tek liste ile yapılan seçimler sonucu Şenol Rıdvan Sert, Kurucaşile'de de yine tek liste ile yapılan kongrede Mustafa Ergin yeniden başkanlığa seçildi.

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, kongrelerde yaptığı konuşmada, kongrelerin siyasi partiler için bir tazelenme ve teşkilatların gücüne güç katma faaliyeti olduğunu belirtti.

Partide bu zamana kadar görev alan tüm teşkilat mensuplarına teşekkür de eden Tunç ayrıca, AK Parti'nin şehrinden köyüne, beldesine kadar refahı artırmak için gece gündüz, gayret içerisinde çalışmaya devam ettiğini sözlerine ekledi.

Kongrelere AK Parti Kastamonu Milletvekili ve Bölge Koordinatörü Metin Çelik, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, belediye başkanları, il ve ilçe örgütleri temsilcileri ile partililer katıldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel AK Parti Amasra ve Kurucaşile ilçe kongreleri yapıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'a dert yanan minibüsçüler söz aldı: Cumhurbaşkanımız sorunlarımızla ilgileneceğini söyledi Erdoğan'a dert yanan minibüsçüler söz aldı: Cumhurbaşkanımız sorunlarımızla ilgileneceğini söyledi Akıl almaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı Akıl almaz vahşet! Babaannesini kucaklayıp balkondan attı İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu'ndan Feyzioğlu'na sert sözler: Bizi sırtımızdan hançerledi İstanbul Barosu Başkanı Mehmet Durakoğlu'ndan Feyzioğlu'na sert sözler: Bizi sırtımızdan hançerledi Erdoğan'ın talimatıyla çiftçinin elinde kalan patates, soğan ve çeltik satın alınarak vatandaşa dağıtılacak Erdoğan'ın talimatıyla çiftçinin elinde kalan patates, soğan ve çeltik satın alınarak vatandaşa dağıtılacak Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Mehmetçik'e yeni üniforma! Üzerindeki renk ve desenler görev yaptıkları bölgelerin coğrafi yapısına göre tasarlandı Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un eğitim bakanını idam etti! İnfazın nedeni de olay kadar garip Cilt kanserinden yüzünü kaybeden baba: Kızımı öpmeyi çok özledim Cilt kanserinden yüzünü kaybeden baba: Kızımı öpmeyi çok özledim "Benim oğlum Hira'dan daha zeki" diyen Cem Yılmaz'a Demet Akalın'dan yanıt: Ondan daha merhametli olduğum kesin